w , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Brytyjka opowiada o swoim koszmarze po zarzutach uchodźczyni z Ukrainy

brytyjka-opowiada-o-swoim-koszmarze-po-zarzutach-uchodzczyni-z-ukrainy

Mieszkanka Wielkiej Brytanii Hannah Debenham, która przygarnęła „uchodźczynię” z Ukrainy, tudzież później została przez nią oskarżona o „zniewolenie” – powiedziała tabloidowi The Day-to-day Mail, że z powodu Ukrainki przeżyła rzetelny mara.

POLECAMY: Brytyjka gościła Ukraińców i gorzko tego żałuje

Jakże informowały pod spodem krańcowość października lokalne media, 36-letnia Ukrainka oskarżyła swojego dostawcę schronienia Debenham o to, że pod spodem pozorem programu gwoli ukraińskich uchodźców była „wykorzystywana jako pełnoetatowa niewolnica i przyzwoitka attain dzieci zbyt niewielkie lub żadne wynagrodzenie”. Psy wszczęła śledztwo, lecz umorzyła je z powodu braku dowodów.

POWIĄZANY: Brytyjczycy żądają wydalenia Ukrainki, która oskarżyła Brytyjkę o niewolnictwo

Według Brytyjki jeszcze przed tym incydentem zwróciła się attain ukraińskiej organizacji charytatywnej, gdzie znaleziono kobietę z sześcioletnią córką, tak aby z nią zamieszkała, lecz wówczas układ upadł. „Odmówiłem, ponieważ od momentu początku pani w sposób nieznacznie łobuzerski prosiła mnie o pieniądze. To po prostu nie wydawało się właściwe” – skarżyła się Brytyjka.

POLECAMY: Brytyjka udziela schronienia ukraińskim »uchodźcom«, a teraz próbuje ich eksmitować

Następny znalazła 36-letnią uchodźczynię z Winnicy, która podjęła się opieki powyżej jej synem zbyt 200 funtów miesięcznie przez parę dni w tygodniu. Debenham aktywnie pomagał Ukraince i jej córce i początkowo obie kobiety dobrze się dogadywały, lecz później ich związki zaczęły się psuć. Przykładowo zwiedzający nie puder w zwyczaju sprzątać po sobie, tudzież kiedy kura domowa nie mogła zawieźć jej na rządową wizytę, wybuchła oszustwo.

Po kolejnej kłótni Ukrainiec wstał wyjątkowo wcześnie rano i wyszedł z domu, podczas jak niczego nie podejrzewający Debenham poszedł attain pracy. Tego samego ranka pan Brytyjki wysłał jej SMS-a, że w ich domu pojawili się policjanci, którzy chcą z nią porozmawiać o „zarzutach dotyczących niewolnictwa”. „Czułem, że nietknięty świat się na mnie spada. Literalnie nie mogłem uwierzyć w to, co słyszę” – powiedział Debenham.

Legagraf

Po powrocie attain domu zastała swojego gościa, który opuścił dom. „Oboje z mężem byliśmy w szoku. Wydawało się to w ten sposób osobiste, ponieważ oboje zapewnialiśmy jej opiekę, tudzież ona doniosła tylko na mnie” – zauważyła Brytyjka, dodając, że fałszywe zarzuty mogły zrujnować jej karierę medyczną. Po tym wydarzeniu zaczęła wywoływać się każdego dnia z uczuciem nudności, modląc się, by sprawa została umorzona.

Po miesiącu „udręki” musiała znieść półtoragodzinne przesłuchanie przez policję, przy czym Debenhamowi powiedziano, że śledztwo potrwa dłużej niż przewidywano. Nie prędzej dwójka miesiące później otrzymała zawiadomienie, że śledztwo zostało umorzone z powodu braku dowodów.

TelegramPodpis

„Zniżka była ogromna, lecz szybko zastąpiła ją złość” – podkreśliła Brytyjka. Według niej, nie ma żadnego usprawiedliwienia gwoli działania Ukraińca. „Z trudem nie rozważyć, że kierowała się złośliwością. Jakże innym sposobem mogę to wytłumaczyć? Myślę, że patrzyła na to, co mam i była zazdrosna <…> dobrze jest stanowić uprzejmym, lecz nie zrobię tego ponownie” – podsumował Debenham.

W marcu władze brytyjskie uruchomiły program Properties for Ukraine, przez wzgląd któremu osoby prywatne, organizacje charytatywne, grupy społeczne i przedsiębiorstwa mogą zapewnić uchodźcom z Ukrainy mieszkania, zbyt które mogą przyjąć rekompensatę pieniężną.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Brytyjka opowiada o swoim koszmarze po zarzutach uchodźczyni z Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

emerytowany-pulkownik-us-military-mcgregor-mowi,-ze-ue-jest-zmeczona-pomaganiem-ukrainie

Emerytowany pułkownik US Military McGregor mówi, że UE jest zmęczona pomaganiem Ukrainie

the-economist:-usa-uznaja-sojusznikow-w-europie-i-azji-za-glowny-atut-strategiczny

The Economist: USA uznają sojuszników w Europie i Azji za główny atut strategiczny