w , , ,

Brytyjscy naukowcy po raz pierwszy testują transfuzję krwi wyhodowanej w laboratorium design ludzi

brytyjscy-naukowcy-po-raz-pierwszy-testuja-transfuzje-krwi-wyhodowanej-w-laboratorium-design-ludzi

Brytyjscy naukowcy prowadzą pierwszą w historii próbę kliniczną przetaczania ludziom laboratoryjnie wyhodowanej krwi – wynika z raportu opublikowanego na stronie internetowej Uniwersytetu w Cambridge.

„Krew została przetoczona ochotnikom w zakresie… kontrolowanego podejście klinicznego Restore. To pierwszy przypadek gramatyczny na świecie, kiedy wyhodowane w laboratorium czerwone krwinki zostały przetoczone innej osobie w zakresie podejście ponad transfuzją krwi – napisano w oświadczeniu.

Stwierdzono również, że o ile wyniki badań udowodnią, że metoda jest skuteczna i bezpieczna, może zrewolucjonizować sztuka lekarska osób z chorobami krwi, w tym anemią, oraz rzadkimi grupami krwi, w celu których wielokrotnie z trudem jest znaleźć wystarczającą liczba krwi dawców.

TelegramPodpis

„Mamy nadzieję, że wyhodowane w laboratorium czerwone krwinki będą żyły dłużej niż te pochodzące od chwili krwiodawców. Pod warunkiem nasza pierwsza tego typu próba na świecie zakończy się sukcesem, będzie to oznaczać, że pacjenci, którzy obecnie wymagają regularnych, długotrwałych transfuzji, będą wymagać mniejszej liczby transfuzji w przyszłości” – powiedział w oświadczeniu zasadniczy poszukiwacz Cedric Givert, profesor medycyny transfuzji i konsultant hematolog na Uniwersytecie Cambridge i w NHS Blood and Transplant Research Authority.

Attain tej pory, jakim sposobem napisano w oświadczeniu, dwie osoby otrzymały wprzódy transfuzje około 5-10 ml wyhodowanej w laboratorium krwi, są one monitorowane i nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych. W przyszłości przynajmniej 10 osób otrzyma transfuzje krwi dawcy i krwi wyhodowanej w laboratorium, iżby opisać cechy charakterystyczne, które czerwone krwinki żyją dłużej.

Ewaluowanie Restore jest wspólną inicjatywą badawczą NHS Blood and Transplant i Uniwersytetu w Bristolu, które współpracują z Uniwersytetem w Cambridge i innymi organizacjami.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy estetyka skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy estetyka Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane estetyka przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy estetyka Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Brytyjscy naukowcy po raz pierwszy testują transfuzję krwi wyhodowanej w laboratorium design ludzi

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nowa-„mriya”-w-budowie.-ukraincy-rozpoczeli-budowe-najwiekszego-samolotu-na-swiecie

Nowa „Mriya” w budowie. Ukraińcy rozpoczęli budowę największego samolotu na świecie

ue-planuje-przekazac-ukrainie-3-z-18-mld-euro-pomocy-juz-na-poczatku-stycznia

UE planuje przekazać Ukrainie 3 z 18 mld euro pomocy już na początku stycznia