w

Brytyjski biskup nazwał sankcje wobec Rosji tępym narzędziem

Brytyjski biskup Nick Baines nazwał sankcje nałożone na Rosję przez Wielką Brytanię i jej sojuszników „tępym narzędziem” i uważa, że obecna polityka wobec Rosji może prowadzić do „strategicznych błędnych obliczeń” – donosi dziennik „The Times„.

„Długoterminowym celem powinno być kontrolowanie przez Ukrainę całego swojego terytorium, ale nie musi to oznaczać konieczności użycia siły wojskowej w celu wyzwolenia Krymu czy nawet całego wschodniego Donbasu. Niektóre z tych celów można lepiej osiągnąć dzięki dyplomacji i selektywnemu łagodzeniu sankcji” – cytuje gazeta słowa duchownego.

Według gazety, Baines uważa, że sankcje wobec Rosji są „tępym narzędziem”, które może podsycać rosyjski nacjonalizm, a reakcja Wielkiej Brytanii i jej sojuszników na działania Rosji może prowadzić do „strategicznych pomyłek”.

Później „The Times” podał, że Kościół Anglii stwierdził, iż pogląd biskupa nie odzwierciedla polityki Kościoła.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Berlin wezwał, aby nie przerywać finansowania projektów dotyczących paliw kopalnych

Niemcy nazywają status kandydata do UE dla Ukrainy „pustym”