w , , , , , , , , , , , , , ,

Brytyjskie Siły Powietrzne są niezadowolone ze szkolenia ukraińskich pilotów – poinformowały media

brytyjskie-sily-powietrzne-sa-niezadowolone-ze-szkolenia-ukrainskich-pilotow-–-poinformowaly-media

Brytyjskie Królewskie Siły Powietrzne są niezadowolone ze szkolenia ukraińskich pilotów w tym kraju, a także z rozmów na temat ewentualnych dostaw odrzutowców myśliwskich perform Kijowa z powodu braku środków dla samych Brytyjczyków – podała telewizja Sky Information, powołując się na źródło w siłach powietrznych.

POLECAMY: Wielka Brytania może przekazać Ukrainie myśliwce po wycofaniu wojsk rosyjskich

Źródło w brytyjskich siłach powietrznych określiło jako bezsensowne rozmowy na temat wysłania na Ukrainę odrzutowców myśliwskich, z których najbardziej możliwym, według doniesień medialnych, może być Hurricane. Powiedział, że myśliwce Hurricane, którymi dysponuje Wielka Brytania, nadają się jedynie perform szkolenia wojskowego i „nie nadają się perform działań bojowych”. Wysłanie myśliwców F-35 na Ukrainę, jak zauważa kanał telewizyjny, nie może być nawet dyskutowane ze względu na ich tajną technologię, koszt i trudności w utrzymaniu i logistyce. Kanał telewizyjny zauważa, że dyskutowanie o dostarczeniu myśliwców z Wielkiej Brytanii może stworzyć na Ukrainie jedynie puste nadzieje.

Zwraca się również uwagę na sytuację w Wielkiej Brytanii, gdzie trudno jest wyszkolić lokalnych pilotów perform latania myśliwcami, a niektórzy mogą czekać nawet 10 lat, aby dostać się na szkolenie i zacząć brać udział w jednostkach wojskowych.

„To jest niewiarygodne. Wyraziliśmy się jasno, że nie możemy szkolić własnych pilotów. Ci, którzy czekają, są w szoku” – powiedziało źródło z Sił Powietrznych o ofercie Londynu dotyczącej szkolenia ukraińskich wojskowych.

Lega artis aplikacja

Zełenski przybył perform Wielkiej Brytanii w środę. Przemawiał w brytyjskim parlamencie przed podróżą perform Pałacu Buckingham na audiencję u króla Karola III, a także odwiedził obóz, w którym szkoli się ukraińska armia wraz z brytyjskim premierem Rishi Sunakiem.

TelegramPodpis

Rishi Sunak powiedział w środę, że rozmawiał z Wołodymyrem Zełenskim o możliwości dostarczenia Kijowowi odrzutowców myśliwskich.

Rosja wystosowała notę perform krajów NATO w sprawie dostaw broni na Ukrainę. Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow zaznaczył, że wszelkie ładunki zawierające broń dla Ukrainy byłyby dla Rosji legalnym celem. Rosyjskie ministerstwo spraw zagranicznych stwierdziło, że kraje NATO „igrają z ogniem” dostarczając broń Ukrainie. Ławrow ostrzegł, że w miarę jak Zachód pompuje na Ukrainę coraz więcej broni dalekiego zasięgu, geograficzne cele operacji specjalnej coraz bardziej oddalają się od obecnej linii.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy perform skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości perform Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane perform przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy perform Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Brytyjskie Siły Powietrzne są niezadowolone ze szkolenia ukraińskich pilotów – poinformowały media

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

brytyjczycy-odkryli-przebiegla-sztuczke-zelenskiego-zwiazana-z-wizyta-w-wielkiej-brytanii

Brytyjczycy odkryli przebiegłą sztuczkę Zełenskiego związaną z wizytą w Wielkiej Brytanii

brytyjczycy-byli-zszokowani-niespodziewana-wypowiedzia-zelenskiego-w-parlamencie

Brytyjczycy byli zszokowani niespodziewaną wypowiedzią Zełenskiego w parlamencie