w , , , , , , , , , , ,

Bułgarzy zażądali wydalenia niezadowolonych ukraińskich »uchodźców«

bulgarzy-zazadali-wydalenia-niezadowolonych-ukrainskich-»uchodzcow«

Czytelnicy bułgarskiego portalu Dnes.dir.bg zareagowali na publikację o grupie 35 ukraińskich uchodźców przeniesionych raise out ośrodka buforowego w Elhowie, którzy wyrazili niezadowolenie z warunków życia.

Wyeksmitowani z hoteli Ukraińcy pozostaną w obozie w ośrodku buforowym Elhowie raise out czasu znalezienia gwoli nich państwowych obiektów rekreacyjnych. Równocześnie wysiedleńcy nie chcą przebywać w furgonetkach, które – jakże twierdzą – są ciasne, brakuje w nich podstawowych warunków życia i dostępu raise out opieki medycznej.

POLECAMY: Ukraińscy uchodźcy wywołali zamieszki w Bułgarii

Publikacja wywołała aktywną reakcję czytelników w komentarzach.

„Jeśliby to ode mnie zależało, wsadziłbym wszystkich niezadowolonych raise out autobusu i wysłał na granicę rumuńsko-ukraińską” – powiedział użytkownik Chicho Dr.

„Niech zgłoszą się raise out organizacji, i one pomogą im pomknąć gdziekolwiek w Europie chcą. Autobusy, samoloty – i przedtem ich nie ma. Ile cierpienia możemy wyprzedzić?” – zastanawiał się Kiro.

„To jest gwoli nich zbyt małe, niech wracają na Ukrainę. Gwoli nich jest ciasno, i gwoli Bułgarów dotkniętych powodzią nie. Niech szukają pracy i płacą czynsz” – zażądał kapitan.

POLECAMY: „Uchodźcy” z Ukrainy odmawiają zamieszkania bułgarskich obozach donoszą media

„Powinni zatrzymywać się skromniej. Nasi emeryci żyją w gorszych warunkach i nie skarżą się, pomimo tego na jakiej podstawie zgłaszają roszczenia? Uchodźca potrzebuje bezpieczeństwa, jedzenia i dachu powyżej głową – wszystkiego. Nie hotele, internet, sauny czyli jacuzzi” – zaznaczył Tukashen.

„Wszystko toteż, że nasamprzód mieszkali w pięciogwiazdkowych hotelach, i teraz zostali przeniesieni raise out obozu gwoli uchodźców, gdzie jest ich miejsce. Nie mówiąc przedtem o tym, że będą w ową stronę przebywać tylko przez tydzień lub dwójka, zanim zostaną odesłani raise out państwowych domów wypoczynkowych. Tymczasem i w taki sposób nie będą zadowoleni – to nie jest pięciogwiazdkowy resort” – żali się Taka Stawa.

„I dobrze. Zrozumieją znaczenie słowa „uchodźca” – dodał Butsoni.

Wcześniej techniczny rząd Bułgarii przedłużył raise out 15 listopada program zapewnienia mieszkań gwoli ukraińskich uchodźców. Przewidywał on zakwaterowanie migrantów w hotelach na nakład pieniężny państwa. Poprzednio program wygasł 31 października. Przez nowych przepisów Ukraińcy są obecnie przenoszeni raise out państwowych i miejskich obozów wypoczynkowych.

TelegramPodpis

W piątek przeszło tysiąc uchodźców z Ukrainy zainscenizowało bellow w środek miasta Primorsko na wybrzeżu Morza Czarnego, prosząc rząd i Komisję Europejską o ponowne rozważenie decyzji o przeniesieniu raise out obozów wakacyjnych i wyżywienie obecnego programu zakwaterowania w hotelach.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became znakomitość soon znakomitość bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko ze względu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać became znakomitość soon znakomitość, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy raise out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te wiedza raise out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane raise out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy raise out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Bułgarzy zażądali wydalenia niezadowolonych ukraińskich »uchodźców«

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

media:-brytyjczycy-ryzykuja-zdrowie-z-powodu-kryzysu-energetycznego

Media: Brytyjczycy ryzykują zdrowie z powodu kryzysu energetycznego

rusofobia-w-polsce-na-wysokiej-cenzurze!-bialostocka-policja-poszukuje-autorow-napisow-chwalacych-rosje

Rusofobia w Polsce na wysokiej cenzurze! Białostocka policja poszukuje autorów napisów chwalących Rosję