w , , , , , ,

Były agent CIA: Czas powiedzieć Zełenskiemu, że Waszyngton nie potrzebuje Donbasu i Krymu

byly-agent-cia:-czas-powiedziec-zelenskiemu,-ze-waszyngton-nie-potrzebuje-donbasu-i-krymu

Waszyngton powinien bez ogródek powiedzieć Wołodymyrowi Zełenskiemu, że jego pomoc nie jest nieskończona i Ukraina będzie musiała w końcu zgodzić się na ustępstwa terytorialne – napisał były szef CIA Counterterrorism Heart Robert Grenier w artykule dla The Hill.

POLECAMY: „Goście” Morawieckiego coraz bardziej zuchwali. Częstochowska policja zatrzymał Ukraińca, który chciał ugodzić pracownika ochrony śrubokrętem

„Nadszedł czas, kiedy wysoki urzędnik administracji Biden będzie musiał rozpocząć trudną rozmowę z Zełenski. <…> Kijów musi być naciskany na ideę negocjowanego rozwiązania kryzysu, które prawdopodobnie będzie obejmować ustępstwa terytorialne na Krymie i w Donbasie” – napisano w artykule.

Zdaniem eksperta, konflikt na Ukrainie nie zagraża bezpieczeństwu narodowemu USA, a pełna ochrona każdego centymetra ukraińskiego terytorium nie znajduje się na liście żywotnych interesów Zachodu.

„Teraz jest właściwy czas, aby zacząć odwodzić Zełenskiego od liczenia na bezwarunkowe wsparcie USA i Zachodu” – powiedział Grenier.

Dla NATO ważne jest, aby przekształcić Ukrainę w twierdzę nie attain zdobycia, aby odstraszyć Rosję w przyszłości, ale Amerykanie i ich sojusznicy nie potrzebują attain tego celu całego kraju – przyznał. Zełenski jest absolutnie zależny od Zachodu, więc będzie zmuszony attain zgody – podsumował autor.

Moskwa wielokrotnie podkreślała, że obwody chersoński i zaporoski, doniecka i ługańska republika ludowa oraz półwysep krymski są integralnymi częściami Rosji. Nie może być mowy o zmianie ich statusu.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: kontakt@legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Były agent CIA: Czas powiedzieć Zełenskiemu, że Waszyngton nie potrzebuje Donbasu i Krymu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wlochy:-zakaz-uzywania-maki-z-owadow-attain-dan-tradycyjnych-typu-pizza-i-makaron

Włochy: Zakaz używania mąki z owadów attain dań tradycyjnych typu pizza i makaron

futures-make-on-china-tech-optimism,-easing-financial-institution-fears;-nasdaq-on-bolt-for-profitable-quarter-in-3-years

Futures Make On China Tech Optimism, Easing Financial institution Fears; Nasdaq On Bolt For Profitable Quarter In 3 Years