w , , , , , , , , , , ,

Były konsultant WHO został ocenzurowany w połowie prezentacji za ujawnienie obecności nanotechnologii w 'szczepionkach’ COVID

byly-konsultant-who-zostal-ocenzurowany-w-polowie-prezentacji-za-ujawnienie-obecnosci-nanotechnologii-w-'szczepionkach’-covid

Była konsultantka Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), która została demaskatorem, została ocenzurowana na konferencji Wuhan poświęconej koronawirusowi (COVID-19) w stolicy Szwecji Sztokholmie.

Szwajcarska badaczka, dr Astrid Stuckelberger, była jednym z prelegentów konferencji „Strategie pandemiczne: lekcje i konsekwencje”, która odbyła się 21 i 22 stycznia w hotelu Stockholm Waterfront. Po południu drugiego dnia miała 40 minut na omówienie swojej prezentacji.

POLECAMY: Zastrzyki C19 zawierają hydrożel i zredukowany tlenek grafenu – stwierdział grupa międzynarodowych naukowców

Organizatorzy konferencji zdecydowali się jednak odciąć Stuckelberger, gdy była ona w dwóch trzecich swojego wystąpienia. Kiedy została ocenzurowana, omawiała tlenek grafenu w szczepionkach przeciwko koronawirusowi Wuhan (COVID-19). Według Stuckelberger, cenzura nastąpiła w momencie, gdy miała przedstawić odkrycia dotyczące nanotechnologii i tlenku grafenu w fiolkach szczepionek.

Była konsultantka WHO ujawniła, że ​​patolog, dr Ryan Cole, kierował próbami oczernienia jej na żywo. W poście na swoim kanale Telegram ujawniła, że ​​„wszedł na scenę, aby przerwać moją konferencję [i] zdyskredytować mnie w sprawie nanotechnologii [i] tlenku grafenu”.

Stuckelberger kontynuowała: „[Oni] przerwali moją rozmowę [po] 15 minutach, nawet odcięli mi mikrofon i powiedzieli, że to z powodu czasu. Ale potem zajęło im pięć minut, aby powiedzieć, że w fiolkach [szczepionki COVID-19] nie było tlenku grafenu. Próbowali mnie też cenzurować podczas debaty, która nastąpiła później”.

Po prezentacji odbyła się dyskusja panelowa, w której uczestniczył Stuckelberger. Cole był na widowni podczas prezentacji rano 23 stycznia.

Jednak dyrektor generalny Cole Diagnostics w Idaho wskoczył na scenę, gdy przyszła kolej na przemówienie Stuckelbergera. Przejął mikrofon i oświadczył, że nie znalazł śladów tlenku grafenu we wszystkich testowanych przez siebie fiolkach szczepionki COVID-19. Stuckelberger następnie zakwestionowała twierdzenie patologa, odpowiadając, że nie jest on ekspertem w dziedzinie nanotechnologii.

Lega artis aplikacja

Mihalcea: Lekarze nie mogą mówić o nanotechnologii, grafenie

Stuckelberger po raz pierwszy zrobił furorę ujawniając, że wspierana przez globalistów WHO zamierza wykorzystać pandemię get ustanowienia ogólnoświatowej tyranii medycznej i zastąpienia nawet suwerennych krajów, jeśli chodzi o politykę zdrowia publicznego. W międzyczasie Cole zyskał rozgłos po ujawnieniu, że zastrzyki COVID-19 osłabiają układ odpornościowy – wywołując choroby takie jak rak.

Praktyk medycyny integracyjnej dr Ana Mihalcea wyjaśniła cenzurę, której doświadczył Stuckelberger na konferencji w poście z 25 stycznia na swojej stronie Substack. Zacytowała oświadczenie dr Glenna Dormera, uczestnika konferencji, który wstał i krzyczał w obronie szwajcarskiego badacza.

„Byłem bardzo emocjonalnie poruszony i wstałem na widowni … [z] 800 osób”, powiedział Dormer. „Ta kobieta ryzykuje swoje życie, aby powiedzieć więcej prawdy niż słyszeliśmy w ciągu ostatnich dwóch dni w tym zgromadzeniu. [Stuckelberger] pracowała poza scenariuszem; zaczęła faktycznie pokazywać, jaki jest thought. Powiedziała: 'Oto czym był KTO i czym się stał, częścią tej siatki kontrolnej.’”

Według Dormera, w pierwszym rzędzie, gdzie siedzieli mówcy i organizatorzy, nagle zapanowała „bardzo duża aktywność” z „ludźmi biegającymi tam i z powrotem.” Opowiadał, że widział organizatora konferencji Svena Romana, który rozmawiał z innym organizatorem. W tym momencie Cole „wstał i w zasadzie przejął mikrofon po 40 minutach”.

TelegramPodpis

„Musieli mieć powód, dla którego musieli ją zdementować po zaledwie 40 [minutach]” – zauważył Dormer.

Ze swojej strony, Mihalcea ubolewał, że wielu lekarzy zostało dotkniętych „cenzurą [która] miała miejsce,” nawet w tak zwanych „grupach wolności zdrowia.” Praktyk z Waszyngtonu był tego ofiarą w 2022 roku.

Lekarzom nie wolno mówić o [tlenku] grafenu ani o nanotechnologii. Jeśli dozwolony jest tylko jeden punkt widzenia, w jaki sposób ci lekarze i naukowcy mogą zalecać leczenie?”

Obejrzyj nagranie wymiany zdań między dr Astrid Stuckelberger i dr Ryanem Cole’em na konferencji w Sztokholmie.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy get skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości get Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane get przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy get Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Były konsultant WHO został ocenzurowany w połowie prezentacji za ujawnienie obecności nanotechnologii w 'szczepionkach’ COVID

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-monachium-odbyla-sie-demonstracja-przeciwko-trwajacej-w-miescie-konferencji

W Monachium odbyła się demonstracja przeciwko trwającej w mieście konferencji

gold’s-coming-near-near-return-as-money

Gold’s Coming near near Return As Money