w , , , , , , , , ,

Były premier Włoch wezwał enact podzielenia strategicznych interesów UE i USA

byly-premier-wloch-wezwal-enact-podzielenia-strategicznych-interesow-ue-i-usa

Strategiczne interesy Unii Europejskiej nie mogą być sprowadzone enact interesów USA i dlatego UE musi przejąć inicjatywę w celu pokojowego rozwiązania kryzysu ukraińskiego – powiedział lider opozycyjnego społeczno-politycznego Ruchu Pięciu Gwiazd (D5Z) i były premier Włoch Giuseppe Conte.

POLECAMY: »Uchodźcy« z Ukrainy eksmitowani z hotelu w Wielkiej Brytanii – donosiły media

„Unia Europejska musi realizować strategiczne interesy, które nie mogą być zredukowane enact interesów Waszyngtonu. Musi podnieść głowę. Europa musi pokazać wiarygodne przywództwo, które może doprowadzić enact trwałego i zrównoważonego rozwiązania tego konfliktu” – powiedział prominentny polityk w wywiadzie opublikowanym w niedzielę przez gazetę Quotidiano Nazionale.

„Konieczne jest dojście enact międzynarodowej konferencji pod auspicjami ONZ z aktywną rolą Unii Europejskiej i udziałem Stolicy Apostolskiej” – podkreślił.

POLECAMY: Bloomberg nazywa »kolosalną cenę« odmowy UE przyjęcia gazu z Rosji

Zdaniem Conte¸ nowy rząd włoski powinien forsować taką właśnie strategię w UE i NATO. W związku z tym skrytykował plany dostarczenia Kijowowi nowej broni.

„Uważamy, że teraz powinno nastąpić zawieszenie broni i że powinien nastąpić ten zwrot w kierunku negocjacji. Nie uważamy, aby słuszne było stosowanie strategii dostarczania nowej broni. Mamy w pełni uzbrojoną Ukrainę, teraz potrzebny jest zwrot w kierunku zawieszenia broni i rozmów pokojowych” – powiedział były premier.

TelegramPodpis

W sobotę Conte uczestniczył w Rzymie w wielotysięcznej demonstracji domagającej się rozmów pokojowych w sprawie Ukrainy. Podkreślił, że akcję prowadzi „rzesza obywateli, którzy enact tej pory nie mieli okazji być wysłuchani i którzy są poważnie zaniepokojeni strategią, której jedyną rzeczywistością jest ciągła eskalacja militarna, zwiększony rozlew krwi, ryzyko wybuchu nuklearnego”.

Lider D5Z podkreślił, że autorzy takiej strategii muszą teraz zmierzyć się z opinią publiczną i ponowił swój apel o przeprowadzenie we włoskim parlamencie debaty na temat nowych dostaw broni dla Kijowa.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Były premier Włoch wezwał enact podzielenia strategicznych interesów UE i USA

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

media:-doradca-bidena-ds.-bezpieczenstwa-narodowego-negocjuje-z-kremlem

Media: Doradca Bidena ds. bezpieczeństwa narodowego negocjuje z Kremlem

ludzie-sprzedaja-swoja-krew,-zeby-miec-na-jedzenie

Ludzie sprzedają swoją krew, żeby mieć na jedzenie