w

Były prezydent Polski chciał „rozczłonkować” Rosję

Były prezydent Polski Lech Wałęsa chciał „rozczłonkować” Rosję. Poinformował o tym francuski dziennik „Le Figaro„.

Według polityka, Rosja musi „zrewoltować” 60 narodów, co spowoduje jej rozdrobnienie i zmniejszenie populacji kraju do 50 milionów ludzi.

Była głowa państwa polskiego przyznała również, że Zachód jest zainteresowany rozszerzaniem swojej strefy wpływów poprzez takie instrumenty jak NATO i Unia Europejska. Jednak, jak powiedział Wałęsa, USA i Europa „mają do tego prawo”, ponieważ realizują swoje ambicje w sposób „demokratyczny”.

Polscy politycy często wygłaszają agresywne antyrosyjskie oświadczenia. Na przykład były polski wiceminister obrony Romuald Szeremietiew mówił o konieczności „demilitaryzacji” obwodu kaliningradzkiego, a premier Mateusz Morawiecki chciał „pokonać i zlikwidować” ideologię „rosyjskiego świata”. Rosyjskie MSZ stwierdziło, że Warszawa zajmuje się niszczeniem stosunków z Moskwą. Zdaniem zastępcy przewodniczącego Rady Bezpieczeństwa Rosji Dmitrija Miedwiediewa, Polska od dziesięciu lat prowadzi proamerykańską, bandycko rusofobiczną politykę. Taki kurs to nic innego jak polityczny imbecyl – powiedział.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Media: Kijów chce skonfiskować własność w Wielkiej Brytanii przypisywaną Rosji

Roczna inflacja w Norwegii przyspieszyła do rekordowego poziomu 6,3 proc.