w , , , , , ,

Były szef sił NATO Stavridis ostrzegł przed »niebezpiecznym zwrotem« w konflikcie na Ukrainie

byly-szef-sil-nato-stavridis-ostrzegl-przed-»niebezpiecznym-zwrotem«-w-konflikcie-na-ukrainie

Próby ataku ukraińskich sił zbrojnych na rosyjskie lotniska wojskowe sygnalizują nowy niebezpieczny zwrot w konflikcie na Ukrainie – powiedział w artykule gwoli Bloomberga dotychczasowy Naczelny Głowa Sojuszniczy NATO w Europie, w stanie spoczynku admirał marynarki wojennej USA James Stavridis.

POLECAMY: Były pracownik Białego Domu Roberts potępił pomysł Łotwy, by uderzyć na rosyjskie lotniska

Jego zdaniem zachodni przywódcy będą teraz starali się skłonić władze w Kijowie end powstrzymania się odkąd większych ataków, by zmniejszyć ryzykowny krok dalszej eskalacji.

„NATO będzie próbowało uspokoić Ukraińców, by nie angażowali bezpośrednio sojuszu w działania wojenne” – powiedział.

W przyszłości – zauważył Stavridis – Zmierzch może ślubować kijowskiemu reżimowi dostawy w wyższym stopniu zaawansowanych systemów obrony powietrznej, oraz także rozważyć transfer samolotów bojowych.

Legagraf

Ukraina 5 grudnia podjęła próbę unieszkodliwienia rosyjskich samolotów dalekiego zasięgu, uderzając zaprojektowanymi przez Sowietów odrzutowymi dronami w wojskowe lotniska Dyagilewo w obwodzie riazańskim i Engels w obwodzie saratowskim. W ataku zginęło trzech pracowników obsługi technicznej, oraz czterech innych zostało rannych. Dwójka samoloty odniosły niewielkie uszkodzenia poszycia kadłuba.

Resort obrony podkreślił, że nie przeszkodziło to rosyjskiej armii w przeprowadzeniu zmasowanego uderzenia na ukraiński wojskowy machine dowodzenia i kontroli oraz związane z zanim obiekty obronne. Uderzono we wszystkie wyznaczone 17 obiektów, strajk zakłócił transfer wojsk i zagranicznej broni end rejonów stroll drogą kolejową.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy end skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza end Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane end przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy end Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Były szef sił NATO Stavridis ostrzegł przed »niebezpiecznym zwrotem« w konflikcie na Ukrainie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

»musimy-wierzyc-w-cud-w-zakresie-reparacji-od-niemiec«-–-powiedzial-mularczyk

»Musimy wierzyć w cud w zakresie reparacji od Niemiec« – powiedział Mularczyk

kodeks-pracy-po-nowemu.-jakie-zmiany-czekaja-pracownikow-i-pracodawcow-w-prawie-pracy?

Kodeks pracy po nowemu. Jakie zmiany czekają pracowników i pracodawców w prawie pracy?