w

Były urzędnik Ukrainy kłamał świat, by dostać więcej broni

Ludmiła Denisowa, była ukraińska komisarz ds. praw człowieka, została usunięta ze stanowiska w wyniku wotum nieufności dla ukraińskiego parlamentu, który przegłosował przewagą 234 do 9 osób.

Członek parlamentu Pavlo Frolov wyraźnie oskarżył Denisovą o rozpowszechnianie dezinformacji, które „tylko zaszkodziły Ukrainie” w związku z „licznymi szczegółami „nienaturalnych przestępstw seksualnych” i wykorzystywania seksualnego dzieci na terytoriach okupowanych, które nie były poparte dowodami”.

W wywiadzie opublikowanym przez ukraiński serwis informacyjny Denisova przyznała, że jej kłamstwa osiągnęły zamierzony cel.

„Kiedy przemawiałam we włoskim parlamencie w Komisji Spraw Międzynarodowych, słyszałam i widziałam zmęczenie z Ukrainy, wiesz? Mówiłam o strasznych rzeczach, żeby jakoś skłonić ich do podjęcia decyzji, których potrzebuje Ukraina i naród ukraiński” – powiedziała.

Denisova zauważyła, że włoski Ruch Pięciu Gwiazd był pierwotnie „przeciwny dostarczaniu nam broni, ale po jej przemówieniu jeden z przywódców partii … powiedział, że będzie nas wspierać, w tym dostarczając broń”.

POLECAMY: Kanadyjski deputowany potwierdza, że Zachód wzywa Kijów do zrzeczenia się części terytorium

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Źródło

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zelensky appellierte an die amerikanischen Juden

Dożywocie dla Strażnika Miejskiego z Bielsko-Białej za zabójstwo żony w ciąży