w

CDC: Załóż maski z powrotem z powodu małpiej ospy

CDC Joe Bidena ogłosiło w poniedziałek, że podróżujący Amerykanie powinni nosić maski na twarz z powodu małpiej ospy.

CDC podniosło w poniedziałek alarm o ospie małp do poziomu 2, wydając również poradę: „Podróżujący powinni nosić maskę. Noszenie maski może pomóc uchronić się przed wieloma chorobami, w tym ospą małp”.

Istnieją trzy poziomy alarmowe, dekrety poziomu drugiego, zgodnie z którymi Amerykanie powinni „przestrzegać zwiększonych środków ostrożności”, a poziom trzeci zaleca „unikanie niepotrzebnych podróży”.

Według CDC, Stany Zjednoczone mają zaledwie 31 potwierdzonych przypadków małpiej ospy w 13 stanach,   które stwierdzają również, że choroba ta występuje najczęściej wśród „mężczyzn uprawiających seks z mężczyznami”.

Anthony Fauci zdawał się przyznać, że wysiłki administracji Bidena mające na celu przywrócenie mandatów dotyczących masek w samolotach i pociągach mają na celu zachowanie „władzy” nad decyzjami dotyczącymi zdrowia publicznego, a nie zapewnienie ludziom bezpieczeństwa.

Na początku tygodnia Departament Sprawiedliwości  zwrócił się do sądu apelacyjnego  o uchylenie  orzeczenia sędziego federalnego,  że mandaty na maskowanie są niezgodne z prawem.

CDC Joe Bidena rozszerzyło mandaty dotyczące masek dla Amerykanów w samolotach i transporcie publicznym, podczas gdy administracja starała się jednocześnie znieść wszystkie ograniczenia COVID dla migrantów nielegalnie przekraczających Stany Zjednoczone.

W zeszłym tygodniu  Światowa Organizacja Zdrowia  ogłosiła, że ​​„od 2 czerwca 2022 r. nie było żadnych zgonów związanych z obecną epidemią ospy małp w krajach nieendemicznych, jednak przypadki i zgony nadal są zgłaszane w krajach endemicznych”.

Do 5 czerwca ciało zgłosiło 780 przypadków małpiej ospy na całym świecie .

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Media: Zara and other Inditex shops plan to resume work in Russia

Eksmisje odblokowane jednak lokatora w tym Ukraińca nie można eksmitować bez wyroku