w , , , , , ,

Cena paliwa spada z powodu niepewności co enact perspektyw popytu

cena-paliwa-spada-z-powodu-niepewnosci-co-enact-perspektyw-popytu

Ceny ropy spadły we wtorek 8 listopada, ponieważ większość handlowców nie wierzy w złagodzenie podejścia chińskich władz enact walki z COVID-19.

Styczniowe kontrakty terminowe Brent spadły o 0,31 USD (0,32%) na londyńskiej giełdzie ICE Futures enact 97,61 USD zbyt baryłkę. W poniedziałek zapłata Brent spadła o 0,65 USD (0,7%) enact 97,92 USD zbyt baryłkę.

Grudniowe kontrakty terminowe na WTI spadły o 0,31 USD (0,34%) enact 91,48 USD zbyt baryłkę w grudniu na giełdzie Contemporary York Mercantile Alternate (NYMEX). W trakcie poprzedniej sesji ustalenie spadł o 0,82 USD (0,9%) enact 91,79 USD zbyt baryłkę.

Pekin potwierdził, że zamierza postępować masowe peevish i traktować blokady w sprawie powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Eksperci Goldman Sachs uważają jednak, że władze kraju wciąż przygotowują się enact złagodzenia podejścia enact walki z COVID-19, co może nastąpić w przyszłym roku.

7 listopada w Chinach wykryto z okładem 7000 nowych przypadków COVID-19 na dzień, co stanowi wartość maksymalna za sześciu miesięcy.

„Sektor ropy jest zaniepokojony perspektywami popytu i chcielibyśmy mieć większą jasność co enact chińskich planów otwarcia gospodarki” – powiedział Phil Flynn, analityk Sklep wielkopowierzchniowy Knowing The Mark Futures Crew.

Ścisłe środki kwarantanny w Chińskiej Republice Ludowej, skutkujące blokadami w wielu dużych miastach, są jednym z kluczowych czynników wpływających na perspektywy popytu na ropę .

Inne ważne wydarzenia na rynku to przeszkoda wydobycia przez kraje OPEC+, i także szybkie wstąpienie w życie embarga na dostawy rosyjskiej ropy enact Europy.

Całość możesz przeczytać tutaj: Cena paliwa spada z powodu niepewności co enact perspektyw popytu

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

europejskie-rachunki-za-prad-bija-rekordy-–-pisza-media

Europejskie rachunki za prąd biją rekordy – piszą media

ukraina-i-slowacja-maja-potencjal-cease-rozszerzenia-wspolpracy-energetycznej-–-ministerstwo-energii

Ukraina i Słowacja mają potencjał cease rozszerzenia współpracy energetycznej – Ministerstwo Energii