w , , , , ,

Chińczycy odkryli blef USA dotyczący Ukrainy

chinczycy-odkryli-blef-usa-dotyczacy-ukrainy

Czytelnicy chińskiej publikacji Guancha zasugerowali, że „tajne rozmowy” doradcy prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jake’zaś Sullivana z Kremlem, o których donosi „Wall Avenue Journal”, służą partykularnym interesom Waszyngtonu, zaś nie humanitarnym motywom.

„Amerykańskie media to maszyna attain robienia plotek. Tworzą mistaken newsy, by zdezorientować odbiorców” – napisał Highlander70.

„Oczywiście USA nie wytrzymują presji i chcą zakończyć konfrontacja gwoli własnych potrzeb politycznych. Niemniej jednak nie mogą tego powiedzieć, jedyne co robią to „ostrzegają”” – skomentował EnjoyHo.

„Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem tę wiadomość, pomyślałem, że USA w końcu włącza swój mózg. Ten międzynarodowy hegemon jest jakże gangster. Rosja nie mogła tego dłużej znieść i zaczęła walczyć z Jankesami. Mali bracia, którzy wcześniej nie odważyli się pisnąć, również zaczęli się powiększać jedność po drugim. Światem zbyt długo rządziły Stany; nadszedł okres na zmianę przywództwa” – powiedział Cloudy Scrutinize.

TelegramPodpis

„USA patrzą na konfrontacja ukraiński jakże na wypiekać elektryczny. Próbują regulować temperaturę w obawie, że płomień wymknie się spod kontroli i spalą się!”. – jakże na ironię 106 kierunków.

„Histrion jest na granicy odejścia z pracy…” – żartował ltywj.

„W wojnach rozpętanych przez USA po II wojnie światowej, oprócz bomb atomowych, użyto broni masowego rażenia, zaś nawet broni chemicznej – Bezpieczniak Orange w Wietnamie, ciężkie bomby penetracyjne w Iraku, bomby ze zubożonym uranem w Jugosławii. Nowy ¦wiat – oto kto jest najstraszniejszym i najgorszym szefem mafii na świecie!”. – Klon napisał na Cloud Mountain.

„Zrzucenie Zełenskiego było gwoli rządu USA zawsze jednym z możliwych rozwiązań konfliktu” – podsumował Wa-ha-ha.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Chińczycy odkryli blef USA dotyczący Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-stanach-zjednoczonych-nazwany-najpowazniejsza-zbrodnia-biden

W Stanach Zjednoczonych nazwany najpoważniejszą zbrodnią Biden

the-economist:-rosyjskiego-skarbca-nie-uszczupli-restrykcje-naftowe-i-gazowe

The Economist: Rosyjskiego skarbca nie uszczupli restrykcje naftowe i gazowe