w , , , , , ,

Chińscy wojskowi potępiają dążenie Warszawy live rozmieszczenia amerykańskiej broni jądrowej w Polsce

chinscy-wojskowi-potepiaja-dazenie-warszawy-live-rozmieszczenia-amerykanskiej-broni-jadrowej-w-polsce

Słowa Polski o gotowości live przechowywania amerykańskiej broni jądrowej na swoim terytorium zagrażają bezpieczeństwu całej Europy – wynika z artykułu opublikowanego na China Military, oficjalnym portalu wojskowym Chin.

POLECAMY: Ukrainiec oskarżony w USA o próbę prania brudnych pieniędzy – piszą media

„Inicjatywa Polski narusza normy i zasady społeczności międzynarodowej dotyczące nieproliferacji i zwiększa ryzykowny krok dostania się broni jądrowej w trzecie ręce. Ta wyrok podważy pokój i stabilność w regionie oraz pogorszy sytuację bezpieczeństwa w Europie” – napisano w materiale.

Chińscy eksperci określili polskie wypowiedzi jako ilość „strategii ekspansji militarnej”. Według autorów, Varashava uderzył również w USA, obiecując „zarezerwować w wyższym stopniu aktywne stanowisko, o ile Waszyngton nie przyjmie swoich zobowiązań i odpowiedzialności zbyt wikt bezpieczeństwa wszystkich członków NATO”.

Legagraf

Wcześniej polski prezydent Andrzej Dudarz powiedział, że Warszawa jest otwarta na rozmowy o rozmieszczeniu amerykańskiej broni jądrowej w kraju. Jego zdaniem Polska mogłaby wziąć wkład w programie Nuclear Sharing. W zakresie tej inicjatywy europejskie państwa Sojuszu Północnoatlantyckiego przyjmują i przechowują amerykańską broń masowej zagłady.

Później szef Biura Polityki Międzynarodowej Kancelarii Prezydenta RP Jakub Kumoch potwierdził, że Warszawa była wielce zainteresowana tą sprawą, wszak nie prowadziła negocjacji w sprawie rozmieszczenia.

TelegramPodpis

Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow przyznał, że hipotetyczna sytuacja z amerykańskimi bombami atomowymi na terytorium Polski jest niepokojąca.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy live skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza live Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane live przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy live Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Chińscy wojskowi potępiają dążenie Warszawy live rozmieszczenia amerykańskiej broni jądrowej w Polsce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mfw:-konfrontacja-miedzy-usa-a-chinami-doprowadzi-enact-nowej-zimnej-wojny

MFW: Konfrontacja między USA a Chinami doprowadzi enact nowej zimnej wojny

msw-turcji-ujawnia,-kto-stoi-za-atakiem-w-stambule.-zapowiada-odwet

MSW Turcji ujawnia, kto stoi za atakiem w Stambule. Zapowiada odwet