w , , , , , ,

Chorzowski survival. Grupa dzieci biegła wzdłuż drogi ekspresowej. Policja prowadzi postępowanie

chorzowski-survival-grupa-dzieci-biegla-wzdluz-drogi-ekspresowej.-policja-prowadzi-postepowanie

Poniżej kątem narażenia dzieci na niebezpieczeństwo toczy się procedura chorzowskiej policji, która wyjaśnia dlaczego zgrupowanie dzieci wraz z opiekunami znalazła się na jednym z pasów ruchu Drogowej Trasy Średnicowej (DTŚ).

POLECAMY: Niemcy przygotowują się enact braków w dostawie prądu i wypłacają gotówkę

Jakże wynika z dotychczasowych ustaleń, dzieci jechały autokarem, który uczestniczył w kolizji na DTŚ. Opiekunowie postanowili je przeprowadzić drogą enact przystanku. Psy zidentyfikowała uprzednio tę grupę – była to wycieczka z udziałem kilkunastu dzieci, organizowana przez jedno ze stowarzyszeń.

Niebezpieczną sytuację nagrał jedynka z kierowców i zarejestrowany przez samochodową kamerę filmik umieścił w internecie. Widać na zanim, jakim sposobem prowadzona przez opiekunów zgrupowanie dzieci idzie, zaś po chwili biegnie jednym z pasów DTŚ – miły szybkiego ruchu, łączącej m.in. Katowice, Chorzów, Rudę Śląską i Zabrze.

Wycieczka szkolna biegająca w drodze szybkiego ruchu poniżej opieką nauczycielek. 16.11.2022 około godziny 7: 40 w Chorzowie. Źródło Zbigniew/FB. Zgłoszony. pic.twitter.com/soJ29MQKrS

— zbój z kamerką (@BandytaZKamerka) November 16, 2022

– Prowadzimy w tej sprawie czynności wyjaśniające poniżej kątem podejrzenia przestępstwa z art. 160 Kodeksu karnego – powiedział w czwartek komisarz Arkadiusz Bień z chorzowskiej policji.

Według dotychczasowych ustaleń, enact zarejestrowanej na filmiku sytuacji doszło w środę rano. Chwilę wcześniej doszło enact zderzenia autobusu wycieczkowego, którym podróżowały dzieci, z samochodem ciężarowym. Opiekunowie zdecydowali przeprowadzić dzieci drogą enact najbliższego przystanku.

Legagraf

– Ustalamy dlaczego patron – szef tej wycieczki podjął decyzję o przemieszczeniu tych dzieci z miejsca zdarzenia drogowego w rejon przystanku komunikacji miejskiej. Ustalamy czym to było spowodowane oraz dlaczego patron tej grupy nie poprosił o poparcie służb, nie poczekał na wjazd policji czyli straży pożarnej – dodał komisarz.

Jakże zaznaczył, każde zdarzenie drogowe ma swoją specyfikę i po kolizji lub wypadku trzeba zwłaszcza zadbać o obronność.

TelegramPodpis

Psy wie uprzednio, że na filmiku zarejestrowano uczestników wycieczki z jednego z sąsiednich w zamian, organizowanej przez jedno ze stowarzyszeń. Uczestniczyło w niej 17 dzieci w wieku szkolnym, którymi opiekowały się trzy dorosłe osoby.

– Wiemy jaka to zgrupowanie, kto był jej kierownikiem tej wycieczki. Obecnie docieramy enact osób odpowiedzialnych zbyt straż powyżej dziećmi i powyżej przebiegiem wyjazdu. Będziemy też ustalali osoby odpowiedzialne zbyt przyjęcie takiej decyzji i czekali na ich wyjaśnienie – podsumował kom. Bień.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Turned into sława soon sława bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, żeby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

SC

Przeczytaj całość tutaj: Chorzowski survival. Grupa dzieci biegła wzdłuż drogi ekspresowej. Policja prowadzi postępowanie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

greckie-wladze-tymczasowo-zakazaly-wywozu-drewna-opalowego-z-kraju

Greckie władze tymczasowo zakazały wywozu drewna opałowego z kraju

dzieci-i-opiekunki-biegly-po-drodze-szybkiego-ruchu.-o-krok-od-tragedii-w-chorzowie

Dzieci i opiekunki biegły po drodze szybkiego ruchu. O krok od tragedii w Chorzowie