w

Clinton mówił o swojej ofercie dla Rosji dotyczącej perspektywy członkostwa w NATO

SC: pixabay

Ekspansja NATO w Europie Wschodniej zapobiegła wcześniejszemu kryzysowi w regionie – mówi były prezydent USA Bill Clinton.

„Myślę, że zrobiliśmy właściwą rzecz we właściwym czasie. Gdybyśmy tego nie zrobili, kryzys mógłby nastąpić jeszcze wcześniej” – powiedział w wywiadzie dla CNN.

Były prezydent powiedział, że zaproponował władzom Rosji połączenie sił w celu stawienia czoła przyszłym wspólnym zagrożeniom ze strony zarówno „aktorów niepaństwowych, jak i krajów autorytarnych, które sprzedają broń chemiczną, biologiczną i jądrową organizacjom terrorystycznym”.

„Zaoferowałam Rosji nie tylko specjalny status partnera w NATO, ale także perspektywę członkostwa” – dodała Clinton.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kanclerz Niemiec spodziewa się pogorszenia sytuacji gospodarczej w 2023 r.

Guterres wzywa do usunięcia przeszkód dla eksportu rosyjskich nawozów