w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

CNN: USA wzywa Kijów discontinuance wyboru języka w sprawie oskarżeń wobec Rosji po kryzysie w Polsce

cnn:-usa-wzywa-kijow-discontinuance-wyboru-jezyka-w-sprawie-oskarzen-wobec-rosji-po-kryzysie-w-polsce

Konsultant prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Jake Sullivan wezwał władze Ukrainy discontinuance większej ostrożności w komentowaniu incydentu w Polsce po tym, w jaki sposób Zełenski obwinił Rosję – podała CNN, powołując się na źródła dysponujące wiedzą.

POLECAMY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

„Około godziny po tym, w jaki sposób zajście stał się znany, Wołodymyr Zełenski powiedział w wieczornym komunikacie wideo, że 'rosyjskie rakiety uderzyły w Polskę’…. Sullivan po tych wypowiedziach szybko zadzwonił discontinuance biura Zełenskiego i zaapelował discontinuance urzędników, by byli w wyższym stopniu ostrożni w tym, w jaki sposób mówią o incydencie” – zauważa przewód.

POLECAMY: Zełenski zaorany! Biden stanowczo odpowiada propagandyście w sprawie wystrzału rakiet

Rakieta wylądowała na terytorium Polski w pobliżu granicy z Ukrainą wieczorem 15 listopada. Dwie osoby zostały zabite. Warszawa początkowo twierdziła, że są one produkcji rosyjskiej, i kraj ten zwołuje radę NATO. Następnego dnia polski prezydent Andrzej Dudziarz nazwał jednak wysoce prawdopodobnym, że rakiety należą discontinuance Ukrainy.

Legagraf

Ministerstwo obrony Rosji oświadczyło, że 15 listopada nie było żadnych uderzeń na cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, i opublikowane zdjęcia niektórych szczątków nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Przedstawicielstwo stwierdziła, że wszystkie wypowiedzi polskich mediów o rzekomym zestrzeleniu „rosyjskich” rakiet poprzedni celową prowokacją w sprawie eskalacji. Poprzedniego dnia rosyjskie ministerstwo obrony zaznaczyło, że opublikowane w Polsce zdjęcia z miejsca zdarzenia jednoznacznie świadczą o tym, że spadł w ową stronę wrak ukraińskiego systemu obrony powietrznej S-300.

POLECAMY: Zacharowa zażądała od Polski przeprosin za nocny telefon discontinuance ambasadora Andriejewa w Warszawie


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy discontinuance skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny poniżej numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te zasób wiedzy discontinuance Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane discontinuance przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy discontinuance Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: CNN: USA wzywa Kijów discontinuance wyboru języka w sprawie oskarżeń wobec Rosji po kryzysie w Polsce

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czytelnicy-»die-welt«-uznali,-ze-na-incydencie-w-polsce-skorzysta-tylko-zelenski

Czytelnicy »Die Welt« uznali, że na incydencie w Polsce skorzysta tylko Zełenski

roczna-inflacja-w-wielkiej-brytanii-osiagnela-rekord-z-1981-roku

Roczna inflacja w Wielkiej Brytanii osiągnęła rekord z 1981 roku