w

 COVID-19 najbardziej zmanipulowaną chorobą zakaźną w historii

Emerytowany neurochirurg zaatakował rządy, ekspertów w dziedzinie zdrowia i osobistości, takie jak Anthony Fauci i Bill Gates, za uczynienie pandemii koronawirusa z Wuhan (COVID-19)  najbardziej zmanipulowaną chorobą zakaźną w historii.

W artykule opublikowanym w zeszłym miesiącu w czasopiśmie Surgical Neurology International dr Russell L. Blaylock powiedział, że reakcja na pandemię była wypełniona niekończącym się strumieniem kłamstw rozpowszechnianych przez biurokracje rządowe, stowarzyszenia medyczne, rady medyczne, media i agencje międzynarodowe.

„Po raz pierwszy w historii Ameryki protokoły nie są formułowane w oparciu o doświadczenia lekarzy leczących z powodzeniem największą liczbę pacjentów, ale raczej jednostki i biurokracje, które nigdy nie leczyły ani jednego pacjenta – w tym Fauci, Gates, EcoHealth Alliance, CDC, WHO, stanowych urzędników zdrowia publicznego i administratorów szpitali” – napisał.

„Byliśmy świadkami długiej listy bezprecedensowych ingerencji w praktykę medyczną, w tym ataków na ekspertów medycznych, niszczenia karier medycznych wśród lekarzy odmawiających udziału w zabijaniu swoich pacjentów oraz masowego pułku opieki zdrowotnej, prowadzonego przez niewykwalifikowane osoby z ogromnym majątkiem , władza i wpływy”.

Tymczasem uznani eksperci, tacy jak dr Peter McCullough, są ignorowani, a nawet cenzurowani, jeśli sprzeciwiają się narracji.

McCullough z powodzeniem wyleczył ponad 2000 pacjentów z COVID-19, stosując protokół wczesnego leczenia. Opublikował swoje wyniki w recenzowanych czasopismach, informując o 80% redukcji hospitalizacji i 75% redukcji zgonów dzięki zastosowaniu wczesnego leczenia. Ale tak zwani eksperci całkowicie to zignorowali.

Dr Michael Yeadon, były wiceprezes działu naukowego firmy Pfizer, oskarżył firmę o wyprodukowanie niezwykle niebezpiecznej szczepionki. Były dyrektor Big Pharma został zdemonizowany za ten ruch. 

ZOBACZ: Pediatra ostrzega: Gdyby zaszczepić większość dzieci, mogłoby to oznaczać koniec ludzkości

Ostatnio licencja dr Meryl Nass została zawieszona przez komisję lekarską w Maine i nakazano jej poddanie się ocenie psychiatrycznej pod kątem przepisania iwermektyny.

„Znam dr Nass osobiście i mogę ręczyć za jej uczciwość, błyskotliwość i oddanie prawdzie. Jej kwalifikacje naukowe są bez zarzutu. Takie zachowanie komisji medycznej przypomina metodologię sowieckiego KGB w okresie, gdy dysydenci byli więzieni w psychiatrycznych gułagach, aby uciszyć ich sprzeciw” – powiedział Blaylock.

Ubolewał również, że ani Fauci, CDC, WHO, ani żaden rządowy ośrodek medyczny nigdy nie zaoferował żadnego wczesnego leczenia innego niż Tylenol, nawodnienie i wskazówka, aby wezwać karetkę, gdy pacjent ma trudności z oddychaniem.

„Te organizacje medyczne i federalne psy piesze nie zasugerowały nawet wczesnego leczenia. Atakowali nawet każdego, kto próbował zainicjować takie leczenie przy użyciu całej dostępnej im broni – utrata licencji, odebranie szpitalnych przywilejów, zawstydzenie, zniszczenie reputacji, a nawet aresztowanie” – stwierdził Blaylock.

FDA odrzuca tańszy lek, bo Big Pharma nie będzie na tym zarabiać

Niedawno Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) odrzuciła wniosek o udzielenie zezwolenia na nagły wypadek na tani lek do leczenia COVID-19.

W 27-stronicowym memorandum FDA stwierdziła, że ​​korzyści płynące ze stosowania fluwoksaminy „nie były przekonujące, gdy skupiano się na klinicznie znaczących wynikach, takich jak odsetek pacjentów doświadczających hospitalizacji lub hospitalizacji i zgonów”.

Dr David Boulware, profesor medycyny na University of Minnesota, sporządził wniosek, ponieważ uważa, że ​​potrzeba więcej terapii COVID-19. Powiedział, że FDA odmówiła tylko dlatego, że mają inne kryteria podczas analizy fluwoksaminy niż podczas analizy leków z głównych firm farmaceutycznych, takich jak pigułka firmy Pfizer o nazwie paxlovid.

„FDA powinna oceniać badania kliniczne przy użyciu tych samych definicji punktów końcowych dla leków generycznych, co w przypadku Big Pharma. Celowe tworzenie dwupoziomowego systemu jest niewłaściwe” – powiedział Boulware w liście do dr Petera Steina, dyrektora Biura ds. Nowych Leków FDA.

Tani lek generyczny, fluwoksamina, może być niezwykle przydatna w krajach o niskim i średnim dochodzie, w których paxlovid nie jest jeszcze dostępny. Lek wyprodukowany przez firmę Pfizer otrzymał zezwolenia na użycie awaryjne przez FDA w grudniu zeszłego roku.

Obejrzyj poniższy film, w którym  dr Mike Yeadon mówi, że reakcja na pandemię to tylko kłamstwa.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Niestety i ten doktor co się krytycznie wypowiada o tych mafijnych strukturach ma tylko trochę racji ponieważ nie trzeba leczyć żadnego Covid19 a to dlatego że po prostu ani ten Covid19 ani żaden inny wirus nigdy nie zostały wyizolowane i nikt nie ma żadnego pojęcia jak wygląda jakikolwiek wirus i jaką ma specyfikę !!! oczywisty jest fakt że nie żaden Covid29 jest niebezpieczny ale zabójcze są te preparaty które są tak naprawdę bronią chemiczno , biologiczną i te mafijne bandyckie koncerny farmaceutyczne które ta straszną truciznę wyprodukowały nie zrobiły tego żeby chronić ludzi tylko zabić !

Schyłek i upadek człowieka z Davos

Narodowy Bank Ukrainy podniósł stopę dyskontową o 15 proc.