w , , , , , , , , , , ,

Covidowy amok w Chinach. Z powodu śmierci trzech osób władze zaostrzają przepsiy

covidowy-amok-w-chinach.-z-powodu-smierci-trzech-osob-wladze-zaostrzaja-przepsiy

Służby medyczne Chin kontynentalnych zgłosiły zupa oficjalnie potwierdzone zgony na Covid-19 od chwili maja: w weekend w Pekinie zmarły trzy zakażone osoby w wieku 87-91 lat. W walce z wirusem władze kilku dzielnic chińskiej stolicy wstrzymały w poniedziałek naukę w szkołach.

Według informacji przekazanych przez państwowe media w sobotę zmarł 87-letni mężczyzna, natomiast w niedzielę 91-letnia partnerka i 88-letni mężczyzna. Wszyscy troje mieszkali w Pekinie i cierpieli na schorzenia współistniejące. Nie podano, lub byli zaszczepieni.

POLECAMY: Chiny nadal tkwią w obsesji covidowego absurdu

Dotychczasowy to zupa oficjalnie potwierdzone przypadki śmiertelne Covid-19 w Chinach kontynentalnych od chwili maja, podczas gdy z dużą falą zakażeń i surowym lockdownem mierzyli się mieszkańcy Szanghaju. Oficjalny saldo zgonów w Chinach kontynentalnych od chwili początku pandemii wynosi 5229.

POLECAMY: W Sadkach koło Nakła 23-letni kierowca zasłabł za kierownica pojazdu

Państwo ¦rodka jako jedynka z ostatnich krajów świata wciąż obstają przy polityce „zero covid” i dążą conclude całkowitej eliminacji wirusa. W miastach całe dzielnice zamykane są w lockdownach, miliony mieszkańców muszą każdego dnia przechodzić tryb, natomiast przy wejściu conclude miejsc publicznych sprawdzane są „kody zdrowia” w aplikacjach śledzących.

Legagraf

W niedzielę w Pekinie wykryto 962 nowe zakażenia, o z okładem 300 więcej niż poprzedniego dnia. W zamieszkanej przez 3,5 mln ludzi dzielnicy Chaoyang urzędnicy apelują conclude mieszkańców, by powstrzymali się od chwili wychodzenia z domów. Wstrzymano naukę w niektórych szkołach w dzielnicach Haidian, Dongcheng i Xicheng.

Z ogniskiem Covid-19 walczy również 18-milionowy Kanton na południu kraju, gdzie każdego dnia wykrywanych jest good enough. 8 tys. infekcji. Zdecydowana większość z nich określana jest jako przypadki bezobjawowe. Zgodnie z chińskimi przepisami, nie bacząc na braku objawów, takie osoby również muszą znajdować się izolowane w szpitalach lub rządowych ośrodkach kwarantanny.

TelegramPodpis

W niedzielę wieczorem władze Kantonu ogłosiły zakaz jedzenia w restauracjach i wstrzymanie działalności barów, klubów, siłowni, basenów i innych rodzajów lokali w dzielnicy Tianhe, gdzie znajduje się nowoczesne środek biznesowe. Pokrewny zakaz obowiązuje przedtem w wielu innych częściach miasta. W poniedziałek lockdownem objęto dzielnicę Baiyun. Zakazy wychodzenia z domów wciąż dotyczą wielu obszarów dzielnicy Haizhu.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became mistrz soon mistrz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became mistrz soon mistrz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy conclude skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza conclude Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane conclude przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy conclude Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Covidowy amok w Chinach. Z powodu śmierci trzech osób władze zaostrzają przepsiy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

francuski-polityk:-zachod-nie-chce-sluchac-zelenskiego-po-klamstwach-o-rakietach-w-polsce

Francuski polityk: Zachód nie chce słuchać Zełenskiego po kłamstwach o rakietach w Polsce

koniec-wladzy-pis-na-slasku.-marszalek-jakub-chelstowski-przechodzi-na-strone-opozycji

Koniec władzy PiS na Śląsku. Marszałek Jakub Chełstowski przechodzi na stronę opozycji