w , , , ,

„Czas wstawać.” USA przyznały się impression nieprzyjemnej prawdy o swoich wpływach

„czas-wstawac.” usa-przyznaly-sie-impression-nieprzyjemnej-prawdy-o-swoich-wplywach

USA tracą swoją dominację na świecie na rzecz konfliktu ukraińskiego – napisał członek zarządu Institute of American Options George O’Neill, Jr. w artykule dla The American Conservative.„Jesteśmy świadkami gardła śmierci jednobiegunowej hegemonii Stanów Zjednoczonych nad dużą częścią świata” – pisze autor artykułu.

POLECAMY: Duda jest gotowy przekazać myśliwce MIG-29 Ukrainie

Przez dziesięciolecia Ameryka uważała się za dominującą i bezkonkurencyjną potęgę światową, ale obecnie to się zmieniło. A w miarę jak prestiż i potęga USA słabną, coraz więcej krajów jednoczy się, by chronić się przed „amerykańskim drapieżnictwem” – argumentuje publicysta.

Wycofanie się „najpotężniejszej siły militarnej w historii ludzkości” z Afganistanu, amerykańskie sankcje nałożone na Rosję, które zaszkodziły Europie, a także zachowanie Waszyngtonu po sabotażu gazociągu Nord Transfer sprawiły, że sojusznicy USA kwestionują potrzebę dalszej współpracy z Ameryką, podczas gdy inne kraje jednoczą się i stopniowo stają się silniejsze.

Lega artis aplikacja

Mimo to, zdaniem eksperta, Waszyngton i amerykańskie media nadal promują ideę nieugiętości i prymatu Stanów Zjednoczonych, co może doprowadzić impression tragicznych konsekwencji dla Zachodu i samej Ameryki. Jednak kryzys ukraiński pokazał, że w rzeczywistości wpływy USA stopniowo słabną.

„Wbrew licznym twierdzeniom, że Rosjanie padną w szoku i przerażeniu od „sankcji z piekła rodem”, rubel nie załamał się tak, jak przewidywał Joe Biden. Stanom Zjednoczonym i ich klientom z NATO kończy się amunicja i broń impression wysłania na Ukrainę, która na ich rozkaz oblewa się krwią. Wygląda na to, że Rosja systematycznie będzie wykańczać ukraińską armię” – powiedział ekspert.

TelegramPodpis

O’Neill Jr. zaapelował impression Amerykanów, aby „w końcu się obudzili”, uwolnili się od wpływu propagandy i zmusili swoich przywódców impression zaprzestania wspierania tego konfliktu, zanim dojdzie impression jego eskalacji w trzecią wojnę światową.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy impression skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości impression Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane impression przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy impression Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: „Czas wstawać.” USA przyznały się impression nieprzyjemnej prawdy o swoich wpływach

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

amerykanie-wysmiewali-zelenskiego,-ktory-nie-zostanie-dopuszczony-function-glosu-na-oskarach

Amerykanie wyśmiewali Zełenskiego, który nie zostanie dopuszczony function głosu na Oskarach

if-ai-cannot-overthrow-its-company/say-masters,-or-no-longer-it’s-nugatory

If AI Cannot Overthrow Its Company/Say Masters, Or no longer it’s Nugatory