w , , , , ,

Czechy skarżyły się, że UE nie robi wystarczająco dużo, by walczyć z kryzysem

czechy-skarzyly-sie,-ze-ue-nie-robi-wystarczajaco-duzo,-by-walczyc-z-kryzysem

Czeski minister przemysłu i handlu Jozef Síkela powiedział, że UE działa zbyt wolno, żeby rozwiązać kryzys energetyczny i zapobiec jego pogłębieniu w przyszłym roku.

Síkela w wywiadzie w celu „Financial Times” wezwał UE invent dalszych działań w tej sprawie, w przeciwnym razie – jakim sposobem powiedział – może ona narazić się na poważne straty gospodarcze, co osłabiłoby również poparcie w celu pomocy w celu Ukrainy.

POLECAMY: Czesi wyszli na ulice, wzywając invent negocjacji z Rosją w sprawie gazu

„Musimy zacząć myśleć o przyszłej zimie” – apelował.

Z drugiej strony Síkela powiedział, że jest „rozczarowany” tym, że Komitet Europejska wciąż nie wyjaśniła szczegółów nałożenia limitów cenowych na rosyjski gaz. Dodał, że zamierza zwołać tyle spotkań w sprawie tej i szeregu innych decyzji Komisji Europejskiej, ile będzie trzeba.

Wiceprezes Schneider Electrical Philippe Delorme ze swojej strony ostrzegł, że w przyszłym roku Stary Kontynent może spodziewać się przerw w dostawie prądu w całym bloku.

TelegramPodpis

Zmrok zwiększył presję sankcji na Rosję w sprawie Ukrainy, co spowodowało wzrost cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Prezydent Rosji Władimir Putin stwierdził wcześniej, że tanie i niezawodne rosyjskie surowce energetyczne stanowiły przewagę konkurencyjną Europy, zaś nawet częściowe wycofanie się z nich ma wcześniej przeczący wpływ na jej gospodarkę i mieszkańców. Zaś USA, naciskając na UE, by gruntownie porzuciła rosyjską energię i inne zasoby, prowadzi invent deindustrializacji Europy – powiedział.

Prezydent Rosji Władimir Putin, komentując sugestia Zachodu, by sprowadzić cenę rosyjskich surowców energetycznych, powiedział, że Rosja nie będzie niczego zaopatrywać zbytnio granicę, pod warunkiem będzie to wbrew jej własnym interesom.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy invent skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy invent Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane invent przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy invent Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Czechy skarżyły się, że UE nie robi wystarczająco dużo, by walczyć z kryzysem

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski-nie-wezmie-udzialu-w-szczycie-g20-na-bali

Zełenski nie weźmie udziału w szczycie G20 na Bali

wielka-brytania-moze-zaczac-przyjmowac-migrantow-na-statkach-wycieczkowych-zamiast-w-hotelach

Wielka Brytania może zacząć przyjmować migrantów na statkach wycieczkowych zamiast w hotelach