w , , , , , , , , , , ,

Czesi protestowali przeciwko jednostronnemu relacjonowaniu konfliktu na Ukrainie

czesi-protestowali-przeciwko-jednostronnemu-relacjonowaniu-konfliktu-na-ukrainie

Około 5 tys. osób wzięło wkład w wiecu w Pradze przed siedzibą czeskiej telewizji, protestując przeciwko temu, co postrzegali jako jednostronne relacjonowanie przez Kijów konfliktu zbrojnego na Ukrainie i oskarżając rząd o zamiar pogrążenia republiki w konflikcie poprzez zaopatrywanie broni attain Kijowa – podała internetowa publikacja Idnes.

POLECAMY: Brytyjczycy docenili twardą reakcję Bidena wobec propagandy Zełenskiego

„Przemawiający na wiecu krytykowali czeskie przynależność w NATO i UE. Nalegali też, by czeska telewizja wnet dała 10 minut czasu antenowego głównemu organizatorowi rajdu, Ladislavowi Vrabelowi, znanemu szerokiej publiczności z organizacji tegorocznych wieców na dużą skalę w Pradze u dołu hasłem „Rzeczpospolita Czeska pierwsza”” – napisano w raporcie.

POLECAMY: Media: wizerunek Zełenskiego to mit

Zarazem niektóre media zwróciły uwagę, że Vrabel, który zbiera datki na wiece, nie płaci wymaganych od czasu nich podatków, tudzież także ukrywa się przed swoimi wierzycielami, którym jest winien łącznie więcej niż 3 mln koron (ok. 150 tys. dolarów), ignorując przy tym wezwania sądowe.

Legagraf

W odpowiedzi na żądania protestujących przedstawiciele telewizji przypomnieli o zatwierdzonych przez samowystarczalny zarząd czeskiej telewizji zasadach, że nawet czołowi politycy powinni otrzymywać era antenowy i odmówili Vrabelowi pojawienia się na ekranie. Protestujący udali się później na Aleję Narodową w główny punkt Pragi, gdzie wczesnym rankiem czołowi politycy, obywatele, tudzież nawet turyści składali kwiaty i zapalali znicze w miejscu, gdzie 17 listopada 1989 r. funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa Państwowego siłą pobili uczestników pokojowego pochodu studenckiego. Był to punkt wyjścia znanej na całym świecie „aksamitnej rewolucji”, która wyzwoliła republikę z kajdan socjalizmu. 17 listopada jest obecnie obchodzony jako Dzień Walki o Wolność i Demokrację.

TelegramPodpis

To właśnie na Alei Narodowej rozpoczynało się lub kończyło w czwartek większość uroczystości. W szczególności około 8 tysięcy osób zakończyło tutaj „Pochód gwoli Demokracji”, którego uczestnicy oprócz ogólnych deklaracji w obronie podstawowych praw i wolności człowieka, poparli również obecną walkę o wolność narodu ukraińskiego.

Najwyraźniej nagłe nastanie zimnej pogody i ulewnego deszczu zniechęciło potencjalnych uczestników attain wzięcia udziału w uroczystościach kilku innych zapowiedzianych na ten dzień imprez. W szczególności w Letna Park organizatorzy planowali zgromadzić od czasu 100 000 attain 150 000 osób na antyrządowym wiecu. Assemble połowy dnia zebrało się jednak tylko około 50 osób, które zjadły tradycyjną „kiełbaskę i obwarzanek” z piwem, posłuchały zespołu muzyki rozrywkowej, który rzetelnie przepracował opłacony wcześniej program i skierowały się, według wszelkich pozorów, w stronę tej samej Alei Narodowej.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Czesi protestowali przeciwko jednostronnemu relacjonowaniu konfliktu na Ukrainie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

andrij-melnyk-wiceministrem-spraw-zagranicznych-ukrainy.-wczesniej-bronil-bandery

Andrij Melnyk wiceministrem spraw zagranicznych Ukrainy. Wcześniej bronił Bandery

boris-johnson-zarobil-ponad-316-tysiecy-euro-za-przyjscie-na-konferencje

Boris Johnson zarobił ponad 316 tysięcy euro za przyjście na konferencję