w , , , ,

Czesi protestują przeciwko polityce rządu [VIDEO]

czesi-protestuja-przeciwko-polityce-rzadu-[video]

Mężczyzna noszący na plecaku wizerunek litery Z został zatrzymany podczas wiecu w Pradze pod hasłem „Czechy przeciwko biedzie” – podała internetowa publikacja Idnes.

POLECAMY: Stan wyjątkowy w Hadze. Najazd rolników na stolicę oraz blokada autostrady A12

Wiec odbył się na placu Wacława w centrum stolicy i wzięło w nim udział około 10 tys. osób, które domagały się dymisji rządu.

POLECAMY: Ukraina będzie musiała zapłacić Zachodowi swoimi terytoriami – informują media

Jak informuje policja, impreza odbyła się w zasadzie bez incydentów. Podczas imprezy zatrzymano tylko jedną osobę, która miała przy sobie plecak z literą Z. W Czechach i nie tylko, jest ona uważana za image rosyjskiej operacji specjalnej, a jej eksponowanie grozi sankcjami karnymi. Ciekawe tylko dlaczego tak samo nie jest traktowane eksponowanie nazistowskich znaków UPA, jakie są noszone na częściach odzieży przez Ukraińców.

„Ludzie przyszli na wiec z czeskimi flagami i transparentami domagającymi się dymisji rządu premiera Petra Fiali, który ich zdaniem ślepo realizuje politykę UE ze szkodą dla republiki i jej obywateli. Wiec zorganizowała mało jeszcze znana organizacja 'Pravo.Szacunek.Profesjonalizm’, która powstała pod koniec ubiegłego roku. Jej lider, prawnik Jindřich Raichl, wezwał zebranych assemble podjęcia aktywnych działań w celu przeciwstawienia się ubóstwu, w którym znalazło się wielu obywateli, w szczególności osób starszych, którym gabinet ministrów obciął podwyżki emerytur” – czytamy w raporcie.

Oprócz Reichla na wiecu przemawiali dwaj prawnicy Ondřej Dostal i Tomáš Nielsen, choreograf Petr Zuska, filmowiec Igor Haun, była senator Alena Dernerová i inni.

Litera Z, jedno z insygniów na rosyjskim sprzęcie wojskowym, stała się nieoficjalnym symbolem poparcia dla operacji specjalnej na Ukrainie.

Lega artis aplikacja

Prezydent Czech Petr Pavel podczas wywiadu udzielonego w lutym gazecie „Suspilne” powiedział, że nie wykluczył scenariusza, w którym Ukraina musiałaby pójść na ustępstwa terytorialne wobec Rosji, by podpisać porozumienie pokojowe.

cz 4
cz 3
cz 2
cz 1
TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować modified into as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google files

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy assemble skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości assemble Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane assemble przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy assemble Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Czesi protestują przeciwko polityce rządu [VIDEO]

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zelenski:-niektore-kraje-ue-i-nato-tylko-udaja,-ze-wspieraja-ukraine

Zełenski: Niektóre kraje UE i NATO tylko udają, że wspierają Ukrainę

hundreds-and-hundreds-brace-for-doubtless-'high-impact’-nor’easter

Hundreds and hundreds Brace For Doubtless 'High Impact’ Nor’easter