w

Czy do Polski również dotarła odmiana C-22

Ministerstwo Pandemii i Choroby obecnie raz w tygodniu publikuje raport na temat nowych zakażeń wirusem celebrytą. Codzienne dane z liczą potwierdzonych przypadków stwierdzonych na podstawie testów PCR, pojawiają się codziennie na stronach rządowych.

Z wtorkowego raportu wynika, że w ciągu ostatniej doby odnotowano w całym kraju 1075 nowych zakażeń, w tym 166 ponownych zakażeń. Pandemiczny resort poinformowało o śmierci dwóch osób. Jedna z nich miała choroby współistniejące.

W raporcie niepokoi ilość „nowych zakażeń” podana przez ministerstwo pandemii stwierdzonych na podstawie testu PCR, który nie został stworzony do diagnostyki. Po raz pierwszy od 27 kwietnia liczba zakażeń przekroczyła tysiąc. W poprzedni wtorek odnotowano 696 przypadków. Czy to oznacza, że do Polski również dotarł już COVID – 22?

POLECAMY: Kolejny element teorii spiskowej staje się faktem

Ponadto z danych, że średnia dzienna liczba zakażeń z ostatnich siedmiu dni wynosi 535 i jest najwyższa od 11 maja.

Czy opublikowane przez pandemiczny resort zdrowia oznaczają, że do Polski również dotarł już COVID – 22? Z pewnością za kilka lub kilkanaście dni się o tym dowiemy. Obecnie narracja mediów głównego nurtu po kilku miesiącach zapomnienia intensywnie reaktywuje celebrytę.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Morawiecki wzywa UE do rezygnacji z zielonej energii

Polska zapowiedziała nowe sankcje antyrosyjskie