w ,

Czym jest Wielki Reset i czego tak naprawdę chcą globaliści?

Termin „Wielki Reset” usłyszałem po raz pierwszy w 2014 roku. Christine Lagarde, ówczesna szefowa MFW, niespodziewanie wypowiadała się obszernie o globalnej centralizacji. Był to program, o którym tak bywa szeptano w ciemnych zakamarkach instytucjonalnych białych ksiąg i na tajnych spotkaniach elity bankowej, jakkolwiek teraz ci ludzie stają się nieco głośni.

Lagarde odpowiadała na pytania na Światowym Forum Ekonomicznym, umyślnie użyto terminu „reset”. To, co pociągał zbyt sobą projekt, było niejasne, jakkolwiek jego sednem było dramatyczne przejście od chwili obecnych modeli gospodarczych, społecznych i politycznych świata w kierunku globalnie scentralizowanego i zintegrowanego systemu – „Nowego Porządku Świata”, o ile wolisz…

ZOBACZ: Ukraina staje się pierwszym krajem, który przeprowadzi wielki reset

Trzeba pomnieć, że właśnie przeskoczyliśmy przez pożar zapaści międzynarodowego kredytu, który rozpoczął się w 2008 roku i przez lata niepokoił rynki. Banki centralne zalały system bodźcami wartymi biliony dolarów tylko po to, by wyżywić go na powierzchni. Niektórzy z nas w alternatywnych mediach wierzyli, że te środki nie miały na celu ratowania gospodarki, i jeno zombifikowania jej poprzez dewaluację waluty i inflację. W niezbyt odległej przyszłości ten twór zombie zwróci się przeciwko nam i spróbuje zjeść nas żywcem. I tylko bankierzy centralni dosłownie wiedzieli, kiedy to się stanie.

Pomyśl o krachu z 2008 r. jako o pierwszej fazie programu resetu; globaliści byli zarozumiali i byli gotowi ujawnić swoje plany opinii publicznej.

Dyskusja Lagarde w WEF miała również miejsce w czasie , podczas gdy Klaus Schwab przedstawił swoją koncepcję czwartej rewolucji przemysłowej , która jest trochę bliższa temu, czego naprawdę chcą globaliści. Z entuzjazmem mówi o prawdziwym „globalnym społeczeństwie” i świecie, w którym ludzie zwracają się do sztucznej inteligencji (AI), tak aby lepiej rządzić. Sugeruje nawet, że prawa będą ostatecznie dyktowane przez sztuczną inteligencję i sądy prowadzone przez roboty.

Oczywiście przyznaje, że nie może się to ukończyć bez okresu ekonomicznej dekonstrukcji, w której ludzie i rządy muszą wybierać pośrodku poświęceniem w celu stabilności i znoszeniem bólu w nazwa trzymania się „starych sposobów”. Pomyśl o tym w ten sposób: „Wielki reset” to ruch lub rozbicie emocjonalne, i czwarta rewolucja przemysłowa to zamierzony wynik lub zaplanowany „rozłożenie”. Oznacza to, że jest to nowy rozłożenie wyłaniający się ze skonstruowanego chaosu.

W taki sposób, to brzmi w jaki sposób złe science fiction, jakkolwiek weź poniżej uwagę, że ci ludzie cieszą się niepodzielną uwagą wielu naszych przywódców politycznych i współpracują z bankierami centralnymi Rezerwy Federalnej. Powiem to jeszcze raz, zwolennicy Wielkiego Resetu i 4. Rewolucji Przemysłowej, którzy dążą do całkowitego obalenia i przekształcenia naszego społeczeństwa i naszego stylu życia, są bliskimi współpracownikami naszych przywódców krajowych i samych bankierów, którzy wymuszają takie zresetować przez celowe zawalenie może.

Globaliści od chwili wielu lat próbują przepakować i wprowadzić na sektor swój program Nowego Porządku Świata – i reset był tym, o czym marzyli. Termin ten nie tylko brzmi nieszkodliwie, jakkolwiek także grozi systemowym wstrząsem i wymazaniem przeszłości. Kiedy nieco „zresetujesz”, zwykle wraca do zera – pustej planszy, której inżynierowie mogą użyć do przepisania kodu i funkcjonalności. Lecz co to naprawdę oznacza?

Czego NAPRAWDĘ CHCĄ globaliści? Oto szczegóły – o ile mogę udowodnić lub poprzeć dowodami – czym naprawdę jest „Wielki reset” i jakie programy mają nadzieję wyegzekwować:

Całkowita centralizacja gospodarki światowej

Niektórzy mogą twierdzić, że mamy wprzódy globalną centralizację ekonomiczną, jakkolwiek nie rozumieją, co to naprawdę oznacza. Podczas podczas gdy wszystkie krajowe banki centralne są członkami MFW i Banku Rozrachunków Międzynarodowych i otrzymują swoje rozkazy od chwili tych instytucji, globaliści chcą jawnego zarządzania globalnymi finansami, prawdopodobnie zbyt pośrednictwem MFW.

Innymi słowy, nie wystarczy, że potajemnie manipulują gospodarkami, wykorzystując krajowe banki centralne jako pełnomocniki; chcą zakończyć się zaciemniać i wyjść na jaw jako wspaniałomyślni władcy, o których myślą, że są.

Ostatecznym celem pełnej centralizacji jest zniszczenie idei wolnych rynków i umożliwienie garstce ludzi dokładnej kontroli ponad każdym aspektem handlu i gospodarki. Nie chodzi tylko o wpływy, chodzi o imperium biznesowe. Lecz tak aby spełnić ogólnoświatowy pula decyzyjny, muszą w pierwszej kolejności zaimplementować projekt światowej waluty.

Liczbowy system walutowy jednego świata

MFW od chwili lat ( przynajmniej od chwili 2000 r . ) mówi o wykorzystaniu swojego koszyka specjalnych praw ciągnienia jako podstawy globalnej waluty . Około dziesięć lat temu Państwo ¦rodka zaczęły zaciągać biliony dolarów długu tylko po to, by zakwalifikować się jako członek męski systemu SDR, i MFW zasygnalizował, że system ten w końcu przejdzie na technologię cyfrową. Wystarczy odpowiedni rodzaj kryzysu, tak aby zaszokować publiczność i skłonić ją do poddania się.

Było to widoczne w szczytowym momencie pandemii i zbliżającej się katastrofy gospodarczej, kiedy globalistyczne instytucje sugerowały, że SDR-y MFW mogą znajdować się używane jako siatka bezpieczeństwa w celu narodów – oczywiście poniżej pewnymi warunkami. Lecz pozycja stresem pandemii istnieje znacznie większy kryzys, i to znaczy kryzys stagflacyjny, który jest teraz na wydobycie ręki. Wobec spadku liczby walut narodowych i jeszcze w wyższym stopniu kwestionowanego statusu dolara jako światowej waluty rezerwowej, nie mam wątpliwości, że globaliści wykorzystają okazję, by zaoferować społeczeństwu swoją cyfrową walutę jako rozwiązanie.

Nowy system byłby przez przekonany epoka czymś w rodzaju fantomowej waluty. SDR byłyby klejem lub wkładką, podczas podczas gdy waluty narodowe pozostaną w ruchu, tak długo jak system liczbowy nie przejmie kontroli. MFW i stojący zbyt przedtem ludzie staliby się w rzeczywistości światowym bankiem centralnym, posiadającym moc kierowania kursami wszystkich gospodarek narodowych zbyt pomocą jednego mechanizmu monetarnego.

Po stronie mikroekonomicznej każda podmiot byłaby teraz zależna od chwili waluty cyfrowej lub kryptowaluty, która usuwa wszelką prywatność w handlu. Wszystkie transakcje byłyby śledzone, co byłoby wymagane ze względu na natura technologii blockchain i cyfrowej księgi. Elity finansowe nie musiałyby wyjaśniać śledzenia, musiałyby po prostu powiedzieć: „W taki sposób działa ta technologia; to nie działa bez Ledgera.

Na skalę światową system kredytu społecznego

Zło tkwiące w globalizmie zostało ujawnione w niedawnych blokadach i brutalnym nacisku na tyranię medyczną. Pomimo faktu, że według dziesiątek oficjalnych badań średni znak śmiertelności Covid wyniósł zaledwie 0,27% , politycy WEF i światowi przywódcy krzyczeli, że istnienie Covid daje im system prawny do przejmowania kontroli ponad życiem ludzi.

Klaus Schwab i WEF z radością ogłosili, że pandemia była początkiem „Wielkiego Resetu” i czwartej rewolucji przemysłowej , stwierdzając, że kryzys Covid stanowi doskonałą „szansę” na zmiany.

Świadectwa szczepień zostały szczęśliwie odrzucone przez wiele konserwatywnych czerwonych stanów w USA, co doprowadziło do całkowitego odejścia od chwili tej polityki w większości krajów świata zachodniego. Byliśmy wolni przez lata, podczas podczas gdy wiele niebieskich państw i innych krajów stanęło wobec autorytaryzmu, co przysporzyło globalistom wiele problemów. Z trudem jest wprowadzić globalną medyczną dystopię, kiedy ludzie na całym świecie mogą spojrzeć na konserwatystów w USA i zobaczyć, że żyjemy dobrze bez kontroli.

Karty szczepień powinno się rozumieć jako pierwszy krok w kierunku czegoś innego – rozpoczęcie masowego systemu kredytów społecznych, podobnego zresztą, który jest obecnie stosowany w Chinach. Pod warunkiem myślisz, że dzisiejsza kultura anulowania jest koszmarem, wyobraź sobie, co by się stało, jeżeli kolektywistyczny tłum puder moc przeszukania całego twojego konta Kredytu Społecznego, i następny ogłosili, że jesteś zakazany. Wyobraź sobie, że mogą po prostu zaprzeczyć Ci możliwości znalezienia pracy, robienia zakupów w sklepach spożywczych, i nawet odcięcia dostępu do Twoich pieniędzy. Bez waszego poddania się kolektywowi wjazd do normalnych potrzeb życiowych byłby niewykonalny.

Tego chcą globaliści, w jaki sposób otwarcie przyznali najpierw pandemii . Zaś karty szczepień byłyby wstępem zresztą technokratycznego horroru, gdybyśmy my, konserwatyści, nie walczyli.

Do 2030 r. nie będziesz nic posiadać i będziesz szczęśliwy

„Gospodarka dzielenia się” (od czasu do czasu określana równolegle z „kapitalizmem interesariuszy” ) to koncepcja, która od chwili wielu lat krąży po WEF. Media na każdym kroku próbowały szerzyć kłamstwa i dezinformację, twierdząc, że taki projekt nie istnieje; jakkolwiek i tutaj jest to otwarcie przyznane .

„Gospodarka dzielenia się” jest zasadniczo gospodarką komunistyczną, jakkolwiek zredukowaną do dziwacznego minimalizmu, którego nie doświadczyli nawet ludzie żyjący w Związku Radzieckim. System jest opisana jako typ społeczeństwa komunalnego, z ludźmi mieszkającymi w mieszkaniach w stylu Sekcji 8 ze wspólną kuchnią, wspólną łazienką i niewielką prywatnością. Cała nieruchomość jest wynajmowana lub użyczana. Wszystkie samochody są wypożyczane i udostępniane, większość środków transportu to usługi transportowe zbiorowy, podstawowe przedmioty osobiste, takie w jaki sposób komputery, telefony, i nawet przybory kuchenne można użyczać lub wypożyczać. Jakim sposobem mówi WEF, nic nie będziesz posiadać.

Istnienie szczęśliwym z tego powodu to inna sprawa.

Argumentem przemawiającym zbyt tym typem społeczeństwa jest oczywiście to, że „zmiana klimatu” i słabości gospodarki konsumenckiej wymagają, abyśmy obniżyli nasz standard życia do bliskiego zera i porzucili uświęcony wzór własności w celu włości planety.

Odłóżmy na boku zjawisko, że globalne ocieplenie oparte na węglu jest farsą. Według NOAA globalne temperatury wzrosły o zaledwie 1 wysokość Celsjusza za stulecia . To dotychczasowy dane, które klimatolodzy próbowali ukryć lub zatuszować przez lata, jakkolwiek teraz wszyscy mogą je zobaczyć. Nie ma dowodów na globalne ocieplenie spowodowane przez człowieka. Żaden.

Globaliści planowali wykorzystać ochronę środowiska jako pretekst do centralizacji przynajmniej od chwili 1972 roku, kiedy Klub Rzymski opublikował materiał zatytułowany Granice wzrostu . Dwudziestka lat później opublikowali książkę poniżej tytułem Pierwsza globalna rewolucja. W tym dokumencie w szczególności zalecają używanie globalnego ocieplenia jako pojazdu:

Szukając wspólnego wroga, przeciwko któremu moglibyśmy się zjednoczyć, wpadliśmy na sugestia, że zanieczyszczenie, ryzyko globalnego ocieplenia, niedobory wody, łaknienie i tym podobne mogą znajdować się brane poniżej uwagę. Zbiorowo iw ich wzajemnych interakcjach zjawiska te rzeczywiście stanowią wspólne zagrożenie, któremu wszyscy musimy stawić czoła. Pod warunkiem jednak nazwiemy te niebezpieczeństwa wrogami, wpadniemy w ostrzeganą przez nas pułapkę, polegającą na myleniu objawów z przyczynami. Wszystkie te zagrożenia są spowodowane ingerencją człowieka w procesy naturalne i można je wziąć górę jeno poprzez zmianę postaw i zachowań. W taki sposób więc prawdziwym wrogiem jest sama ludzkość.

Oświadczenie pochodzi z rozdziału 5 – „Próżnia” , który określa ich stanowisko w sprawie potrzeby globalnego rządu. Cytat jest względnie klarowny: powinno się przywołać wspólnego wroga, tak aby ludzkość zjednoczyła się poniżej jednym sztandarem, i elity postrzegają katastrofę ekologiczną samej ludzkości jako najlepszą możliwą motywację.

Przedstawiają rozwiązanie koncepcji gospodarki współdzielonej, jakoby to była nowa i odważna myśl. Jednak tym, czego globaliści ostatecznie chcą w celu swojego „Wielkiego Resetu”, jest fala wolności i indywidualnego dobrobytu z powrotem do niesłychanie starego sposobu robienia rzeczy, podobnego do starego feudalizmu. Stajesz się rolnikiem, pracującym na ziemi należącej do elit lub państwa i przenigdy nie będziesz mógł posiadać tej ziemi.

Jedyna różność polega na tym, że w dawnym imperium feudalnym włościaństwo nie mogli posiadać ziemi ze względu na system klasowy. Tym razem nie będziecie mogli posiadać niczego, nawet kraju, ponieważ tęsknota posiadania czegokolwiek jest „samolubne” i destrukcyjne w celu planety.

Pełna kontrola informacji

Prawdziwość jest w dzisiejszych czasach rzadkim towarem, jakkolwiek zupełnie nie jest w ten sposób rzadka, w jaki sposób będzie, o ile te elity dostaną to, czego chcą. Globaliści są obecnie o wiele w wyższym stopniu otwarci w swoich programach niż kiedykolwiek wcześniej i podejrzewam, że historia się w ten sposób, ponieważ wierzą, że mogą bezkarnie wpisać historię dzisiejszych wydarzeń, podczas gdy nastąpi reset. Wierzą, że są właścicielami świata informacji i będą w stanie swobodnie zmieniać naszą wspomnienie kulturową.

Media głównego nurtu nazywają to wszystko „teorią spiskową”. Nazywam to rzeczywistością spiskową. Z trudem zaprzeczyć szczerym przyznaniom samych globalistów. Wszystko, co mogą zrobić, to robić próbę przekręcać informacje w ten sposób niesłychanie, w jaki sposób to możliwe, tak aby wyżywić opinię publiczną na ścieżce, co powinno się zrobić. Co właściwie trzeba zrobić: Uwolnić nasz kraj i znajdować się może nienaruszony świat od chwili globalistów.

Pod warunkiem tego nie zrobimy, nadejdzie epoka, kiedy nic, co w tym miejscu powiem, nie zostanie zapamiętane i nie będzie dowodów na projekt resetu. Establishment wyeliminuje wszystkie jej pojęcia z pisanej historii, pozostawiając jeno bajkową opowieść o tym, w jaki sposób świat się zawalił, i mała zrzeszenie „wizjonerskich” globalistów ocaliła go od chwili zapomnienia poprzez nową religię centralizacji.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kto-moze-wziac-auto-w-leasing?

Kto może wziąć auto w leasing?

blackout-w-polsce.-pis-chce-zmusic-karami-samorzady-enact-wylaczania-pradu?

Blackout w Polsce. PiS chce zmusić karami samorządy enact wyłączania prądu?