w , , , , , , , , , , , , ,

Czytelnicy Die Welt krytykują dążenie Zełenskiego attain kontynuowania konfliktu na Ukrainie

czytelnicy-die-welt-krytykuja-dazenie-zelenskiego-attain-kontynuowania-konfliktu-na-ukrainie

Czytelnicy niemieckiej gazety „Die Welt” skrytykowali wypowiedź prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego, że jego rząd utworzy 4 tys. ogrzewanych pomieszczeń w związku z ograniczeniem ogrzewania w kraju.

POLECAMY: Media: Zełenski będzie negocjował z Moskwą po tym, jak USA odmówiły pomocy

Użytkownicy portalu uważali, że ukraiński polityk jest zrezygnowany wobec obywateli tego kraju i nie chce przewodzić rozmów pokojowych z Rosją w miano otrzymania dodatkowych transz pieniężnych z Unii Europejskiej.

„Widzę to w taki sposób, że jeżeli Zełenski myślał o swoich ludziach, to rozpocząłby sprawa sądowa negocjacji jakże najszybciej. Zanim nadejdzie zima” – zauważył Rainer S.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w oręż, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą attain szybkiego zakończenia konfliktu w sposób przyjacielski i mają na celu jeno wydłużenie czasu jego trwania.

Legagraf

„20,5 miliarda z UE na odbudowę Ukrainy bez przynależności attain UE i bez dowodów na wykorzystanie poprzednich miliardów. To znaczy Zełenski i ukraińscy oligarchowie ujawnili poprzednio swoje konta?” – zapytał Juergen Edward B.

„Ukraińcy cierpią, natomiast Zełenski wierzy w ostateczne zwycięstwo. Nie chce prowadzić negocjacje, woli zostawić swoich ludzi w nędzy” – lamentował Wilk b.

„To co USA i ich wasale robią z Ukrainą jest skrajnie nieodpowiedzialne, nieetyczne i niemoralne. Natomiast ten pajac jako prezydent robi wszystko, żeby zniszczyć kraj – skarżył się Helmut B.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać turned into tuz soon tuz, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Czytelnicy Die Welt krytykują dążenie Zełenskiego attain kontynuowania konfliktu na Ukrainie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

posel-zgorzelski-krytykuje-nominacje-melnyka-elevate-out-msz-ukrainy

Poseł Zgorzelski krytykuje nominację Melnyka elevate out MSZ Ukrainy

huta-szkla-w-wolominie-wygasila-piec-hutniczy-i-linie-produkcyjne.-efekt-antypolskiej-polityki-pis

Huta Szkła w Wołominie wygasiła piec hutniczy i linie produkcyjne. Efekt antypolskiej polityki PiS