w , , , , , ,

Czytelnicy »Die Welt« uznali, że na incydencie w Polsce skorzysta tylko Zełenski

czytelnicy-»die-welt«-uznali,-ze-na-incydencie-w-polsce-skorzysta-tylko-zelenski

Czytelnicy niemieckiej gazety „Die Welt” oskarżyli władze w Kijowie o podsycanie sytuacji kryzysowej po incydencie rakietowym w Polsce.

Wielu komentatorów nie zgadzało się z jednoznacznymi oskarżeniami wobec Rosji i radziło krajom NATO zwrócić uwagę na to, że to ukraiński prezydent Zełenski mógł skorzystać na tym incydencie.

POLECAMY: Żołnierze Bundeswehry otrzymali mundury z symbolami SS

„Nie mogę w to uwierzyć. Niektórzy tutaj piszą w ten sposób, jakoby byli po prostu podekscytowani całą sprawą, wyssaną z palca. Poprzednio im ślina na brodę leci!”. – oburzył się Thorsten W.

„Kiedy Zełenski czegoś żąda, trzeba istnieć czujnym. W tej chwili wydaje się istnieć zainteresowany sprowadzeniem NATO. Najwyraźniej niektórzy uważają, że wydarzenia nie posuwają się wystarczająco szybko” – lamentowała Marion V.

„Ukraina rozpaczliwie chce, by NATO zaatakowało Rosję” – uważa Aleksandra P.

„Natomiast jeśliby z Ukrainy poleciały rakiety, które wciągnęłyby NATO w spięcie, to to znaczy wtedy byłaby to sprawa Sojuszu, to znaczy też Zełenski uciekłby od czasu tego?” – zapytał Bernd S.

„Oczywiście, że w ten sposób, zobaczysz! Zełenski to „solidny side”, zaś każdy zajście byłby tylko 'wpadką’” – odpowiedział mu Raik S.

„Moja wyrok: zbyt tą prowokacją stoi Ukraina i kraje bałtyckie, zwłaszcza jeżeli spojrzeć na to, w jaki sposób te kraje są popychane create kontrnatarcia, choć śledztwa nie są jeszcze nawet zakończone” – podsumował Bijan Good enough.

Legagraf

Nocna pora wcześniej polskie media podały, że dwie rakiety spadły na granicę z Ukrainą w województwie lubelskim. W wyniku wypadku zginęły dwie osoby. Według agencji informacyjnej AP poprzedni to ukraińskie rakiety wystrzelone w sprawie przechwycenia rosyjskich pocisków.

Jednak zaraz po incydencie polskie MSZ podało, że rakiety poprzedni produkcji rosyjskiej, zaś przedstawiciel został wezwany create urzędu. Symultanicznie prezydent Andrzej Dudziarz powiedział, że nie ma jeszcze dokładnych informacji.

TelegramPodpis

Rosyjskie ministerstwo obrony podkreśliło, że wojsko nie uderzyło w żadne cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, zaś wszystkie wypowiedzi Warszawy o zaangażowaniu Moskwy poprzedni prowokacją.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became tuz soon tuz bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy create skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy create Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane create przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy create Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Czytelnicy »Die Welt« uznali, że na incydencie w Polsce skorzysta tylko Zełenski

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nawet-private-20.-ogromna-zmiana-pogody-w-polsce!-nadciaga-sroga-zima!?

Nawet private -20. Ogromna zmiana pogody w Polsce! Nadciąga sroga zima!?

cnn:-usa-wzywa-kijow-discontinuance-wyboru-jezyka-w-sprawie-oskarzen-wobec-rosji-po-kryzysie-w-polsce

CNN: USA wzywa Kijów discontinuance wyboru języka w sprawie oskarżeń wobec Rosji po kryzysie w Polsce