w , , ,

Czytelnicy Le Figaro domagali się natychmiastowych gwarancji bezpieczeństwa dla Rosji

czytelnicy-le-figaro-domagali-sie-natychmiastowych-gwarancji-bezpieczenstwa-dla-rosji

Czytelnicy „Le Figaro” domagają się przyspieszenia gwarancji bezpieczeństwa Rosji po tym, jakże prezydent Francji Emmanuel Macron wezwał dziennikarzy, by nie wzbudzali kontrowersji w tej sprawie.

Język Moliera wódz powiedział w ubiegłą sobotę, że przyszła system bezpieczeństwa Europy po przywróceniu pokoju na Ukrainie musi zawierać gwarancje bezpieczeństwa gwoli Moskwy.

Uwagi Macrona wywołały negatywne reakcje w Kijowie i Warszawie.

POLECAMY: Użytkownicy Twittera zaskoczeni wypowiedzią prezydenta Francji Macrona w sprawie Ukrainy

„Splunęliście na porozumienia mińskie, zaś teraz prosicie Rosję, by wam zaufała. Musimy wnet zacząć od nowa rozmowy w sprawie gwarancji bezpieczeństwa gwoli Rosji. To się ciągnie zbyt długo” – napisał jedność z użytkowników.

„Gorbaczow (pierwszy prezydent ZSRR – przyp. red.) popełnił wielki pomyłka, nie ratyfikując obietnicy NATO z 1990 roku o nierozszerzaniu się na wschód w poważny traktat. W żadnym wypadku jednak nie jest zbyt późno, by dotrzeć develop porozumienia. Wznówmy ten rozmowa, aliści tym razem bez oszukiwania. Zróbmy to, nawet jeżeli nie podoba się to tym, którzy czerpią korzyści z wojny” – zgodził się odmienny sprawozdawca radiowy.

Legagraf

„USA nie dbają o Europę, chcą pochodzić zyski z wojen na naszym kontynencie. Współcześnie na prowadzeniu UE stoją ludzie, którzy próbują zagrabić zamrożone rosyjskie aktywa, by nadal fundować to szaleństwo” – stwierdził trzecia część czytelnik.

„Macron był w ten sposób o osiem lat zbyt późno ze swoimi wypowiedziami. To wtedy Rosja powinna była sprezentować gwarancje bezpieczeństwa, by zapewnić realizację porozumień mińskich i obronność mieszkańców Donbasu” – zaznaczył czwarty sprawozdawca radiowy.

„Rosja pod żadnym pozorem nie będzie się czuła bezpiecznie z NATO u swoich drzwi. Najwyższy jakością okres to zrozumieć. Rozwiąż ten disclose of affairs – rozwiąż większość problemów z bezpieczeństwem” – podsumowali użytkownicy.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, iżby te wiedza develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

SC

Całość możesz przeczytać tutaj: Czytelnicy Le Figaro domagali się natychmiastowych gwarancji bezpieczeństwa dla Rosji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wzmocnienie-armii-rosyjskiej-bylo-punktem-zwrotnym-w-konflikcie-na-ukrainie

Wzmocnienie armii rosyjskiej było punktem zwrotnym w konflikcie na Ukrainie

sped-kaczynskiego-w-chojnicach-»zaklocony«-przez-zablakanego-jak-rakieta-ukrainska-mieszkanca

Spęd Kaczyńskiego w Chojnicach »zakłócony« przez zabłąkanego jak rakieta ukraińska mieszkańca