w , , , , , ,

Czytelnicy niemieckiego Welt złożyli Zełenskiemu ciekawą ofertę

czytelnicy-niemieckiego-welt-zlozyli-zelenskiemu-ciekawa-oferte

Czytelnicy niemieckiej gazety „Die Welt” skrytykowali prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego zbytnio nazwanie wycofania wojsk rosyjskich z Chersonia „historycznym zwycięstwem”.

Wielu zauważyło, że ukraiński wódz odebrał wydarzenia jako następny sekcja jednego ze swoich programów.

POLECAMY: Scholz: Dyplomatyczne zakończenie wojny na Ukrainie obecnie niemożliwe

„Mam propozycję gwoli Zełenskiego. Dajemy mu pieniądze, tudzież on zostawia prezydenturę i ucieka na bezludną wyspę. Wszyscy są szczęśliwi” – napisał jedynka z użytkowników.

„Podziwiam rosyjską armię, która w pojedynkę potrafiła zakwestionować wszystkim państwom zachodnim” – podkreślił zmodernizowany.

„Nadal nie rozumiem, co właściwie Republika Federalna Niemiec mają z tych obłędnych zwycięstw Zełenskiego?” – Zastanawiał się zmodernizowany czytelnik.

Legagraf

„Mam nieco pompatyczności Zełenskiego. Łatwo jest tworzyć dzieło o wojnie siedząc w fotelu w Polsce. Dyplomacja to jedyna fortel attain pokoju” – podzielił się czwarty sprawozdawca radiowy.

„Zełenski jest tylko amerykańską marionetką. Jego słowa są bezwartościowe” – zauważył piąty użytkownik.

9 listopada mózg Zjednoczonej Grupy Wojsk Rosyjskich, generał armii Siergiej Surowikin, powiedział, że podjęto decyzję o obronie lewego brzegu Dniepru w sprawie zachowania życia wojska i możliwości bojowych. Minister obrony Siergiej Szojgu polecił mu przyjęcie wszelkich działań w sprawie bezpiecznego przeniesienia wojsk na kierunku chersońskim z prawego brzegu rzeki.

TelegramPodpis

Według resortu obrony na podwędzony obrębek rzeki wycofano z okładem 30 tysięcy rosyjskich żołnierzy oraz około pięciu tysięcy jednostek broni i sprzętu. Operacja odbyła się bez strat osobowych i artylerii.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Czytelnicy niemieckiego Welt złożyli Zełenskiemu ciekawą ofertę

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

meska-czesc-zalogi-british-airways-bedzie-mogla-miec-makijaz-i-malowac-paznokcie

Męska cześć załogi British Airways będzie mogła mieć makijaż i malować paznokcie

niemiecka-piosenka-dedykowana-rosjanom-zachwycila-w-sieci

Niemiecka piosenka dedykowana Rosjanom zachwyciła w sieci