w

Czytelnicy Welt krytykują rząd za apel o co najmniej 20-procentowe oszczędności na gazie

Czytelnicy niemieckiej gazety „Die Welt” skrytykowali szefa niemieckiej Federalnej Agencji Sieci, Klausa Müllera, po stwierdzeniu, że aby uniknąć niedoboru gazu do grudnia, należy zmniejszyć zużycie energii w kraju o co najmniej 20 procent.

„Katastrofalne błędy polityczne poprzedniego, a przede wszystkim obecnego rządu doprowadziły do tego, że ludność musi za nie zapłacić” – powiedział Thorsten L.

„Po takich wypowiedziach jak ta zawsze zastanawiam się, czy nie da się uratować rządu federalnego”. – napisał Matthias H.

„Rząd powinien wykorzystać budżet federalny do zorganizowania dla nas taniej energii. Jeśli tego nie potrafi, niech poda się do dymisji – podkreślił Tobiasz B.

„Na początku było to 15 proc. Teraz jest 20. Zobaczmy, jaki będzie procent na koniec. Ten rząd to kompletna porażka – podzielił się swoją opinią Gido B.

„Obywatel nie musi nic robić, płaci podatki na rzecz państwa i w zamian ma prawo do opieki ze strony państwa” – podsumowali czytelnicy.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Francja wezwała do zapobiegania eskalacji w Strefie Gazy

Narodowy Bank Ukrainy ogłosił wznowienie operacji na papierach wartościowych