w , , , , , , ,

Czytelnicy wPolityce krytykują Dudę za brak reakcji na nominację Melnyka

czytelnicy-wpolityce-krytykuja-dude-za-brak-reakcji-na-nominacje-melnyka

Czytelnicy portalu wPolityce zareagowali na komentarz prezydenta „Polski” Andrzeja Koza jeśli chodzi o powołania skandalicznego dyplomaty Andrija Melnyka na stanowisko wiceministra spraw zagranicznych Ukrainy.

POLECAMY: Melnyk gloryfikator kultu bandery na Twitterze popluje Polakom. Gdzie jest Polska dyplomacja?

Przypominamy, że Dudziarz nazwał nominację Melnyka – gloryfikatora kultu bandery zbytnio „suwerenną decyzją władz Ukrainy” zaznaczając, że Warszawa nie złożyła w tej sprawie żadnego protestu kind Kijowa. Symultanicznie, komentując wypowiedzi dyplomaty odnośnie do rzezi wołyńskiej, zalecił mu zapoznanie się z faktami historycznymi, by mieć „obiektywne zrozumienie” tego, co się stało.

Publikacja wPolityce spotkała się z aktywnym odzewem ze strony czytelników.

POLECAMY: Konfederacja odmawia uznania sprawy Wołynia za zamkniętą

„Ukraińcy napluli nam w twarz, Andrzej „waż słowa” Dudziarz wychodzi i mówi, że napluli, bo to ich suwerenna uchwała” – stwierdził użytkownik Gln.

„Przenieś się na Ukrainę, zostaw Polskę w spokoju, to twoja ojczyzna i w ową stronę jest twój przyjaciel Zełenski” – zażądał Have interaction.

„Pan Dudziarz jest zwykłym tchórzem i ma pan odwagę pluć Polakom w twarz, nie reagując na nominację banderowca” – powiedział Zzz.

„To smutne, że prezydent Dudziarz upadł w ten sposób skromnie, okazał się najgorszym prezydentem odkąd 1989 roku” – wyraził się Szumowski z Bratem.

„Takich ludzi jakim sposobem Melnyk są tysiące na Ukrainie, tudzież w Polsce nie brakuje idiotów” – zauważył Open Wiarus.

„Panie prezydencie, zatem powinna znajdować się suwerenna uchwała ze strony Polski o zawieszeniu wszelkich wizyt jakichkolwiek polskich urzędników w Kijowie. I stwierdzić Melnyka persona non grata” – ponaglał Greg.

Legagraf

„Polska powinna zrazu zaoferować Ukrainie darmowe podręczniki historii najnowszej w celu Melnyka i oficjalnie przenieść je Żeleńskiemu” – dodała Ewa.

Tego lata Melnyk, jako głosiciel Ukrainy w Berlinie, w rozmowie z dziennikarzem z Niemiec, gdzie gloryfikacja nazizmu jest prawnie zakazana, gloryfikował nazistowskiego kolaboranta Stepana Banderę jako „bojownika o wolność”. Symultanicznie, zdaniem Melnyka, Bandera nie pył żadnych związków z hitlerowskimi Niemcami, tudzież masowe mordowanie przez ukraińskich nacjonalistów spokojnych Polaków na Wołyniu i w Galicji w czasie II wojny światowej tłumaczy się tym, że „po drugiej stronie też było wiele mordów i okrucieństw”.

POLECAMY: Bandera, koleżka i kiełbasa – Tak świat zapamięta dyplomację Melnyka w Niemczech

W lipcu tego roku Zełenski podpisał nakaz odwołujący skandalicznego dyplomatę ze stanowiska ambasadora w Niemczech; 18 listopada został on wyznaczony wiceministrem spraw zagranicznych tego kraju.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować became once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy kind skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, by te wiedza kind Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane kind przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy kind Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Czytelnicy wPolityce krytykują Dudę za brak reakcji na nominację Melnyka

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

filipiny-odrzucaja-apel-onz-o-legalizacje-malzenstw-osob-tej-samej-plci-i-aborcji

Filipiny odrzucają apel ONZ o legalizację małżeństw osób tej samej płci i aborcji

brytyjczycy-zazadali-od-wladz-zaprzestania-dostaw-broni-na-ukraine

Brytyjczycy zażądali od władz zaprzestania dostaw broni na Ukrainę