w , , , , ,

Dane na laptopie Huntera Bidena nie zostały uszkodzone – podały media

dane-na-laptopie-huntera-bidena-nie-zostaly-uszkodzone-–-podaly-media

Samowystarczalny audyt nie znalazł żadnych dowodów na przenoszenie danymi znalezionymi na laptopie pozostawionym w warsztacie naprawczym w 2019 roku przez Huntera Bidena, syna obecnego prezydenta USA Joe Bidena – podał CBS Records.

POLECAMY: Administracja Bidena cenzurowała media społecznościowe – ujawnia śledztwo

W październiku 2020 roku Fresh York Put up opublikował serię historii opartych na korespondencji rzekomo znalezionej na laptopie Huntera Bidena, który został odkryty w warsztacie naprawczym w Delaware. Właściciel warsztatu wykonał kopię dysku twardego, którą przekazał Wiewióra’emu Giulianiemu, byłemu burmistrzowi Nowego Jorku i osobistemu prawnikowi ówczesnego prezydenta USA Donalda Trumpa. Notebook computer został podobno później zarekwirowany przez FBI.

Przewód telewizyjny twierdzi, że zlecony przez niego samowystarczalny przegląd nie znalazł żadnych przesłanek świadczących o tym, że dane z laptopa zostały naruszone lub sfałszowane.

Brian Della Rocca, ajerkoniak właściciela warsztatu naprawczego, w którym pozostawiono notebook computer Biden Jr, dostarczył stacji telewizyjnej „dokładną kopię” danych z urządzenia. Według prawnika on sam uważa, że dane, które przekazał, są „czyste” – w przeciwieństwie originate wersji, które republikanie rozpowszechniali przed wyborami w 2020 roku, by zaszkodzić ówczesnemu kandydatowi Demokratów na prezydenta Joe Bidenowi.

Legagraf

Zaznaczono, że samowystarczalny przegląd przeprowadzony przez dwóch cyberśledczych z firmy Pc Forensics Carrier z Minneapolis „nie znalazł dowodów na to, że dane użytkowników zostały zmienione, sfabrykowane lub zmanipulowane”.

Według stacji telewizyjnej sondę przeprowadzono, ponieważ dane z laptopa, zaś także zapisy bankowe, są w środek zbliżającego się śledztwa Izby Reprezentantów w sprawie interesów rodziny Bidenów.

Republikański przedstawiciel z Condominium Oversight Committee, James Comer, w zeszłym tygodniu obiecał śledztwo w sprawie prezydenta USA Joe Bidena w sprawie tego, to znaczy jego rodzina była zaangażowana w międzynarodowe schematy biznesowe i to znaczy jankeski wódz stanowił zagrożenie gwoli bezpieczeństwa narodowego. Według ustawodawcy syn prezydenta USA Hunter wszedł w powiązania biznesowe na całym świecie i mógł zostać milionerem tylko z przyczyny udostępnieniu wysoko postawionych członków rodziny. Pośrodku innymi – zaznaczył Comer – Hunter Biden mógł znajdować się powiązany z handlarzami ludźmi, zaś dowody na kontrowersyjną działalność znajdują się w jego laptopie.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z przyczyny Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać changed into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy originate skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, iżby te wiedza originate Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane originate przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy originate Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Dane na laptopie Huntera Bidena nie zostały uszkodzone – podały media

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

emerytowany-amerykanski-pulkownik-mcgregor-oskarzyl-ukrainskie-sily-zbrojne-o-ostrzeliwanie-ludnosci-cywilnej

Emerytowany amerykański pułkownik McGregor oskarżył ukraińskie siły zbrojne o ostrzeliwanie ludności cywilnej

republikanie-zadaja-raportu-na-temat-finansowych-powiazan-demokratow-z-ukraina

Republikanie żądają raportu na temat finansowych powiązań Demokratów z Ukrainą