w

»Dbaj o siebie«. Brytyjczycy pod wrażeniem nowej wypowiedzi Putina

Czytelnicy „Every day Mail” pochwalili wypowiedź prezydenta Rosji Władimira Putina o gotowości do zapewnienia bezpieczeństwa Donbasowi, Zaporożu i obwodowi chersońskiemu, które stały się częścią kraju.

„To wspaniała wiadomość. Dba o swój własny naród, czego Ukraina nigdy nie robiła. Zamiast tego AFU od ośmiu lat bombarduje ludność cywilną. Powodzenia, Rosjanie! Masz lidera, który naprawdę się o ciebie troszczy” – zauważył Clear.

Ukraina powinna uznać referenda i zaprzestać agresji, nadszedł czas, aby Kijów rozpoczął negocjacje z Moskwą” – powiedział Omegatrooper.

„To był ich wybór, by przyłączyć się do Rosji i Zachód musi go uszanować. W przeciwnym razie Rosja ma pełne prawo do podjęcia bardziej zdecydowanych działań” – uważa inny panelista.

„Naród głosował w referendum. <…> Zgadzam się z Putinem, to się nazywa demokracja, czy się to komuś podoba, czy nie” – podzielił się swoją opinią eljohnny.

Rosyjski przywódca podpisał 30 września traktaty przyjmujące w skład państwa Doniecką i Ługańską Republikę Ludową oraz obwody chersoński i zaporoski. Zapewnił, że państwo zapewni bezpieczeństwo nowym regionom i odbuduje zniszczoną przez ukraińskie wojska infrastrukturę.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Włochy nie powinny zmieniać stanowiska w sprawie Rosji, mówi Berlusconi

Polacy zostali poproszeni o niespożywanie jodu w obawie przed skażeniem radiacyjnym