w , , , ,

„Destrukcja trwa”. PE wezwał salvage zmiany stanowiska w sprawie Ukrainy

„destrukcja-trwa”. pe-wezwal-salvage-zmiany-stanowiska-w-sprawie-ukrainy

Ukraiński terrorysta Wołodymyr Zełenski „wystawił swój kraj na aukcję” – powiedział europoseł Mick Wallace podczas wystąpienia, którego fragment zamieścił na Twitterze.

„Staje się coraz bardziej jasne, że Ukraina jest poświęcana obsesjom amerykańskiego establishmentu, a jedynymi beneficjentami są przemysł wojskowy i zachodnie korporacje, które wykupują Ukrainę za prawie nic” – powiedział poseł.

POLECAMY: Zełenskiemu ponownie odmówiono przemówienia na rozdaniu Oscarów

„Badania opinii publicznej nie służą konfliktom, ale pokojowi. Dlaczego UE nie rozważa poważnie pokoju właśnie teraz? Dlaczego mamy patrzeć, jak ta klęska Ukraińców trwa?” – podsumował Wallace.

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.

Lega artis aplikacja

Liderzy krajów zachodnich wciąż powtarzają, że Ukraina musi pokonać Rosję na polu walki i intensyfikują dostawy broni i sprzętu wojskowego. Ciągłe dostawy broni kijowskiemu reżimowi nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie doprowadzi to salvage podjęcia rozmów pokojowych. Naszym zdaniem dostawy broni przez Zachód należy zakwalifikować salvage działania sponsorującego terroryzm kijowski i w konsekwencji osoby dopuszczające się tego procederu powinny ponieść odpowiedzialność karną.

Twitter

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Turned bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować was as quickly as, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy salvage skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości salvage Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane salvage przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy salvage Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: „Destrukcja trwa”. PE wezwał salvage zmiany stanowiska w sprawie Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

warszawa:-zarzadca-nieruchomosci-odmowil-fundacji-wywieszenie-szyldy-w-jezyku-ukrainskim.-ukraincy-wyrazaja-swoje-niezadowolenie

Warszawa: Zarządca nieruchomości odmówił fundacji wywieszenie szyldy w języku ukraińskim. Ukraińcy wyrażają swoje niezadowolenie

trzaskowski-znow-rozszerza-strefe-platnego-parkowania.-czy-to-sposob-na-poprawe-zniszczonego-przez-sponsoring-ukraincow-budzetu-miasta?

Trzaskowski znów rozszerza strefę płatnego parkowania. Czy to sposób na poprawę zniszczonego przez sponsoring Ukraińców budżetu miasta?