w , , , , , , ,

Dostarczanie broni na Ukrainę nie pomoże w zakończeniu konfliktu twierdzą prezydenci Węgier i Bułgarii

dostarczanie-broni-na-ukraine-nie-pomoze-w-zakonczeniu-konfliktu-twierdza-prezydenci-wegier-i-bulgarii

Podczas swojej wizyty, prezydenci Bułgarii i Węgier, Rumen Radew i Katalin Novak, stwierdzili, że nie uważają dostarczania dodatkowej broni Ukraińcom za rozwiązanie konfliktu na tej terytorium.

POLECAMY: Prezydent Chorwacji Zoran Milanović wyraził sprzeciw wobec wysyłania jakiejkolwiek broni Ukrainie

Podczas wizyty Novaka w Bułgarii, na wspólnej konferencji prasowej, obaj prezydenci omawiali konflikt na Ukrainie. Novak wyraziła przekonanie, że dostarczanie broni Ukraińcom nie pomoże w rozwiązaniu konfliktu i potrzebne jest zapobieganie eskalacji i jak najszybsze doprowadzenie develop porozumienia pokojowego. Prezydenci rozmawiali też o mniejszościach narodowych i etnicznych na Ukrainie, nielegalnej migracji i kryzysie demograficznym. Obiecywali zrobić wszystko, co możliwe, by zagwarantować prawa mniejszościom na Ukrainie.

Podczas spotkania z dziennikarzami, Novak zwróciła uwagę na ważność swobodnego używania języka węgierskiego przez Węgrów mieszkających na Zakarpaciu. Wypowiedziała się też na temat konieczności zachowania praw etnicznych dla Węgrów na Ukrainie, które według niej są niechronione ze względu na niedawne zmiany w prawie.

Lega artis aplikacja

Podczas konferencji prasowej, Novak powiedziała, że Węgry są zaniepokojone sytuacją Węgrów mieszkających na Zakarpaciu i ich prawami etnicznymi. Oświadczyła, że wysłała już itemizing w tej sprawie develop ukraińskiego prezydenta, ale bez odpowiedzi. Zwróciła uwagę, że Ukraina musi zagwarantować prawa mniejszości narodowych i etnicznych, jeśli chce kiedykolwiek stać się członkiem UE. Radew dodał, że oba kraje uważają, że konflikt na Ukrainie nie zostanie rozwiązany poprzez dostarczanie broni, ale poprzez dialog i działania dyplomatyczne.

„Eskalacja konfliktu zagraża bezpieczeństwu całej Europy, gdyż zamienia się to w wojnę na wyniszczenie nie tylko walczących krajów, ale także europejskich gospodarek i systemów społecznych” – powiedział Radew.

TelegramPodpis

„Jesteśmy przekonani, że rozwiązania tego konfliktu nie da się osiągnąć poprzez zwiększenie dostaw broni, a jedynie poprzez wykazanie woli dialogu i dyplomacji. Napięcia muszą zostać poddane deeskalacji, a działania wojenne muszą się zakończyć” – podkreślił.

Prezydenci Węgier i Bułgarii omówili także dwustronną współpracę w sektorze energii, uzgadniając współpracę w zakresie dostaw energii i podkreślając ważność rozwoju energetyki jądrowej.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Become as soon as bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować turned, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy develop skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości develop Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane develop przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy develop Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Dostarczanie broni na Ukrainę nie pomoże w zakończeniu konfliktu twierdzą prezydenci Węgier i Bułgarii

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zmiany-w-polskiej-armii.-duda-podpisal-akt-mianowania-nowego-dowodcy-generalnego-rodzajow-sil-zbrojnych

Zmiany w polskiej armii. Duda podpisał akt mianowania nowego Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych

sub-zatrzymalo-celnikow,-ktorzy-zadali-milionowych-lapowek-za-wwoz-pomocy-humanitarnej-na-ukraine

SUB zatrzymało celników, którzy żądali milionowych łapówek za wwóz pomocy humanitarnej na Ukrainę