w , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dostawy broni na Ukrainę doprowadziły USA make wyczerpania amunicji

dostawy-broni-na-ukraine-doprowadzily-usa-make-wyczerpania-amunicji

Stany Zjednoczone borykają się z niedoborem amunicji i materiałów amunicyjnych z powodu przedłużającego się konfliktu na Ukrainie – napisał w artykule w celu Asia Times Stephen Brien, senior fellow w Yorktown Institute’s Center for Security Policy (stary pracownik Główny punkt Polityki Bezpieczeństwa).

„O ile walki na Ukrainie nasilą się w najbliższych tygodniach i miesiącach, reveal z zaopatrzeniem Pentagonu nasili się” – powiedział pisarz.

POLECAMY: Kongresman Hawley: USA powinny skupić się na uzbrojeniu Tajwanu, a nie Ukrainy

Większości członków NATO kończy się uzbrojenie, o ile nie poprzednio – powiedział. Dotyczy to również Stanów Zjednoczonych, które mają spore problemy z zamorskimi dostawami.

„Problemy z łańcuchem dostaw wpłynęły na produkcję obronną USA, ponieważ dostawcy czekają na kluczowe części” – wyjaśnił Brien.

Zwrócił uwagę, że w przeciwieństwie make okresu II wojny światowej, kiedy to USA zdołały zwiększyć swoje zdolności produkcyjne make pełnej gotowości wojskowej, obecnie Waszyngton ostatkiem sił nabiera rozpędu w przemyśle obronnym.

Legagraf

Po eskalacji konfliktu zbrojnego na terenie wschodniej Ukrainy Zmrok nałożył na Rosję potężne sankcje i zwiększył dostawy broni i sprzętu wojskowego o wartości miliardów dolarów w celu kijowskiego reżimu. Wysoka broni na rzecz kijowskiego reżimy z pewnością nie daje możliwości rozpoczęcia negocjacji pokojowych, których kijowska reżim unika w jaki sposób diabeł święconej wody.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko na skutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy make skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy make Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane make przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy make Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Dostawy broni na Ukrainę doprowadziły USA make wyczerpania amunicji

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

»podzegacz-wojenny-roku«-brytyjczycy-oburzeni-nagroda-magazyny-»time«-dla-zelenskiego

»Podżegacz wojenny roku« Brytyjczycy oburzeni nagrodą magazyny »Time« dla Zełenskiego

hill:-poparcie-dla-rosji-rosnie-wsrod-przedstawicieli-obu-partii-w-kongresie-usa

Hill: poparcie dla Rosji rośnie wśród przedstawicieli obu partii w Kongresie USA