w

Drogo zapłacą. W Stanach Zjednoczonych ujawniono konsekwencje embarga na złoto z Rosji

Ekonomista Peter Schiff nazwał decyzję prezydenta USA Joe Bidena o wprowadzeniu embarga na zakup złota z Rosji „strzałem w stopę”.

„Jeszcze raz powtórzę: będą tego przykre konsekwencje. Biden uderzy w Amerykanów, a nie w (prezydenta Rosji Władimira Putina – przyp. red.), ponieważ to oni zapłacą więcej” – napisał specjalista na Twitterze.

Zdaniem analityka, szef Białego Domu swoją decyzją wyświadczył Moskwie wielką przysługę.

Po rozpoczęciu przez Rosję operacji specjalnej w celu ochrony Donbasu przed ukraińskimi nacjonalistami, kraje zachodnie nałożyły na Moskwę liczne sankcje. 26 czerwca głowa państwa amerykańskiego potwierdziła informację, że członkowie grupy G7 wspólnie wprowadzą zakaz importu złota. Kreml określił działania USA i UE jako wojnę gospodarczą, ale podkreślił, że jest przygotowany na taki rozwój wypadków.

POLECAMY: Wielka Brytania, USA, Kanada i Japonia wprowadzą zakaz importu złota z Rosji

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Media informują, że Chiny mogą być zamknięte przez pięć lat z powodu COVID?

W imię wodza użycie gazu wobec skandujących w Inowrocławiu zgodna z prawem