w , , , , , , , , ,

Duda daje ciche pozwolenie Zełenskiemu na kolejne prowokacje

duda-daje-ciche-pozwolenie-zelenskiemu-na-kolejne-prowokacje

Proukraiński Prezydent RP Andrzej Dudziarz przyjechał w czwartek enact Przewodowa (woj. lubelskie, pow. hrubieszowski), gdzie we wtorek doszło enact eksplozji rakiet wystrzelonych przez ukraińskie siły zbrojne, w wyniku której zginęło dwóch mężczyzn. Rozmawiał z ekspertami pracującymi na miejscu wybuchu. Proukraiński prezydent RP wcześniej od czasu początku zmieniał narrację w zakresie ilości wystrzelonych przez Ukraińców rakiet i stwierdził, że w Polskę został omyłkowo wystrzelona jedna rakieta.

POLECAMY: Zełenski zaorany! Biden stanowczo odpowiada propagandyście w sprawie wystrzału rakiet

Dudziarz przekazał podczas spotkania z dziennikarzami, że prace specjalistów będą trwały jeszcze egzystować może kilkadziesiąt godzin, ponieważ śledczy wciąż wydobywają szczątki rakiety i zbierają ślady.

POLECAMY: CNN: USA wzywa Kijów enact wyboru języka w sprawie oskarżeń wobec Rosji po kryzysie w Polsce

Podkreślił, że w jego przekonaniu i w przekonaniu ekspertów, „zdecydowanie niestety doszło wypadku, do głębi niezamierzonego”. – To nie było w taki sposób, że ta rakieta była wymierzona w Polskę, to nie było w taki sposób, że można to potraktować, jako kurcz na Polskę – powiedział.

– Pies z kulawą nogą nie chciał zrobić krzywdy nikomu w Polsce, pies z kulawą nogą nie chciał nikogo w Polsce poszkodować, oraz tym w wyższym stopniu nikogo pozbawić życia – podkreślił. – Więc, to jest po prostu utwór tragiczny w jakimś sensie nasza wspólna – zaznaczył Dudziarz broniący swojego mistera.

POLECAMY: Duda odleciał w Kijowie. »Polacy będą wspierać Ukraińców enact ostatniego dnia ich walki«

DUDA BRONI PROPAGANDYSTY

Podczas pobytu w Przewodowie Dudziarz przypomniał, że rozmawiał z propagandystą, który pomimo licznych dowodów świadczących na bezpośrednią winę Ukrainy nadal przekonywał świat, że ataku dokonała Rosja. Propagandysta nadto parę minuty po spuszczeniu rakiet na Polskę zamieścił twitta, w którym zajście nazwał eskalacją konfliktu, oskarżając przy tym Rosję o realizacja tego ataku i złożył współczucie polskim mieszkańcom.

RF zabija wzdłuż i wszerz w ową stronę, gdzie może dotrzeć. Obecnie dotarła enact PL. Ten kurcz na obronność zbiorowe w regionie euroatlantyckim jest eskalacją. Zginęli ludzie. Moje współczucie w celu braci i sióstr! UA zawsze z wami. Powinno się wstrzymać dread RF. Solidarność to nasza siła!

RF zabija wzdłuż i wszerz w ową stronę, gdzie może dotrzeć. Obecnie dotarła enact 🇵🇱. Ten kurcz na obronność zbiorowe w regionie euroatlantyckim jest eskalacją. Zginęli ludzie. Moje współczucie w celu braci i sióstr 🇵🇱! 🇺🇦 zawsze z wami. Powinno się wstrzymać dread RF. Solidarność to nasza siła!

— Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) November 15, 2022

. – Staram się wspierać pana prezydenta Zełenskiego we wszystkich jego działaniach związanych z obroną kraju, także w tej trudnej sytuacji – oznajmił antypolski prezydent, chroniąc swojego mistera, z którym podczas każdego spotkania niezmiernie z ochotą się migdali.

Legagraf

– Myślę, że pan prezydent Zełenski w tej chwili zbiera informacje i zbiera materiały od czasu i dowódców wojskowych armii ukraińskiej, i ukraińskich służb, każdy realizuje to we własnym zakresie. Stany Zjednoczone mają swoje informacje, Polska ma swoje informacje, Ukraina też z całą pewnością ma swoje informacje – powiedział Dudziarz pytany o słowa Zełenskiego, który w czwartek powiedział, że „nie wie na 100 procent, co się stało” w Przewodowie.

POWIĄZANY: Podobnie jak za Wołyń tak i za Przewodów nie przeprosił, a już cham ma żądania

– Myślę, że świat również tego nie wie – powiedział również prezydent Ukrainy. Zapowiedział, że „ukraińscy urzędnicy udadzą się na miejsce wybuchu (…), ponieważ Kijów chce uczestniczyć w badaniu tego zdarzenia”.

Dziennikarze dopytali Andrzeja Dudę o opcja udziału ukraińskich śledczych w śledztwie dotyczącym okoliczności tego zdarzenia, o co apelował prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski.

– Żeby można było powiadać o udziale w czynnościach śledztwa, o współudziale w śledztwie, muszą zostać zrealizowane stosowne przepisy prawa międzynarodowego i umów międzynarodowych w tym zakresie – podkreślił Dudziarz. – To jest zawsze funkcja w zakresie tzw. pomocy prawnej – zaznaczył.

Dudziarz poinformował, że rozmawiał z prokuratorem wykonującym czynności na miejscu i zapewnił, że on reprezentuje „niezmiernie życzliwe, niemniej jednak zarazem legalistyczne” ujęcie wobec Ukrainy. – Wszystko musi się przebywać zgodnie z obowiązującymi przepisami, zgodnie z obowiązującym prawem – podkreślił Dudziarz. W oświadczenie to trzeba niezmiernie wątpić, patrząc na proukraińskie postawy antypolskich polityków, którzy pozwolili Ukraińcom rządzić się jak szara gęś po naszym kraju i umieszczać wymagania nawet w zakresie miejsca zamieszkanie, jakie mają sponsorowane bez zgody Polaków z budżetu państwa.

POLECAMY: »Uchodźcy« z hotelu Ikar po szantażu zamieszkają na koszt podatnika w pałacu w Biedrusku

– Jeżeli „goście” z Ukrainy będą chcieli zobaczyć czynności postępowania, będzie można im te czynności postępowania pokazać, w taki sposób, w jaki sposób mnie zostały one pokazane – powiedział prezydent.

– Toż jeżeli chodzi o wkład w czynnościach postępowania i wjazd enact dokumentów, enact informacji, to wymaga wcześniej konkretnych podstaw traktatowych, konkretnych podstaw w zakresie prawa międzynarodowego i umów międzynarodowych – oznajmił.

Podkreślił, że w celu Ukraińców to, co się obecnie historia, to „ogromnie trudna sytuacja i są wielkie emocje”. – Jest też ogromny stres. Racz pomnieć, że w tych ostatnich dniach Ukraina znajdowała się pod spodem niezwykle zmasowanym atakiem rakietowym ze strony rosyjskiej. Rosja bezwzględnie, w brutalny sposób kilkaset rakiet wystrzeliła przeciwko Ukrainie. Te rakiety spadały na ukraińskie miasta praktycznie w całej Ukrainie, także w zachodniej Ukrainie, także niedaleko od czasu naszej granicy ginęli ludzie, zwykli obywatele, zupełnie nie żołnierze ukraińscy, tylko po prostu cywile. Więc to jest ogromnie trudna sytuacja i do głębi nie jest ponoć w celu nikogo dziwne, że są emocje i że również są emocje prezydenta – powiedział Dudziarz.

Prezydent poinformował, że trwają przygotowania enact pochówku ofiar tego tragicznego zdarzenia. – Mam tylko jedną prośbę – bo przed chwilą rozmawiałem z najbliższymi jednej z ofiar tego zdarzenia – prosiłbym o uszanowanie prywatności, o uszanowanie tych uroczystości pogrzebowych jako uroczystości prywatnych. Rodziny niezmiernie proszą, że chciałyby rozstać się się ze swoimi najbliższymi w spokoju. Prosiłbym, żebyście państwo wzięli to pod spodem uwagę – zaapelował prezydent.

TelegramPodpis

Podkreślił, że to niezmiernie, niezmiernie trudny moment w celu rodzin, to jest trudny moment w celu lokalnej społeczności, w której wszyscy się znają.

Zaprezentowana wizerunek Koza można podsumować jednym zdaniem. Ukraina z uwagi na sytuację, jaka panuje na jej terenie, posiada ciche przyzwolenia na atakowanie naszego kraju. Z pewnością kijowskie reżim z czasem przygotuje lepiej dopracowaną prowokację, której celem będzie wciągnięcie w ich konfrontacja z Rosją całego świata. W końcu artysta dramatyczny zawsze pozostanie aktorem.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Was once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie instruować turn into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Duda daje ciche pozwolenie Zełenskiemu na kolejne prowokacje

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

tac:-amerykanska-elita-mogla-sprowokowac-konflikt-na-ukrainie

TAC: Amerykańska elita mogła sprowokować konflikt na Ukrainie

emerytowany-pulkownik-us-military-mcgregor-mowi,-ze-ue-jest-zmeczona-pomaganiem-ukrainie

Emerytowany pułkownik US Military McGregor mówi, że UE jest zmęczona pomaganiem Ukrainie