w , , , , , ,

Duda podpisał ustawę antylichwiarską

duda-podpisal-ustawe-antylichwiarska

Przepisy ustawy antylichwiarskiej zakładają m.in. zdefiniowanie maksymalnych kosztów pozaodsetkowych pożyczek, obniżka kosztów gwoli kredytów konsumenckich, zapobieganie „rolowaniu kredytów” oraz ochrona KNF ponad instytucjami pożyczkowymi.

Autorem zmian jest resort sprawiedliwości. Ustawa ma służyć ograniczeniu przedawkować w przypadkach udzielania kredytów przez firmy pożyczkowe.

Nowe regulacje m.in. uzależniają udzielenie pożyczki konsumenckiej odkąd pozytywnej oceny zdolności kredytowej oraz wprowadzają konsekwencje zbyt udzielenie takiego kredytu w przypadku oceny negatywnej.

Przedstawiciele Ministerstwa Sprawiedliwości podkreślili, że system prawny ma zabezpieczać najsłabszych, oraz nie umożliwiać ich łupić.

– Ostateczność z żerowaniem na ludzkiej biedzie i krzywdzie; mat dyktatu małego druczku; mat lichwiarskiego niewolnictwa; mat bezradności państwa. Create tej pory mieliśmy sytuację, w której przez zmiany w prawie w 2011 roku, wprowadzone przez Platformę Obywatelską i PSL, Polska stała się mekka agency lichwiarskich. To właśnie wtedy Podest Obywatelska usunęła z polskiego prawa antylichwiarskiego dwójka niezwykle ważne przepisy chroniące tych najsłabszych. Pierwszy rozkaz, który wskazywał najlepszy zakres kosztów pozaodsetkowych, oraz drugi, który przewidywał przestępstwo lichwy, zagrożone karą pozbawienia wolności enact lat dwóch – mówił wiceminister Marcin Warchoł.

TelegramPodpis

Resort wskazał, że z powodu ustawie antylichwiarskiej zadłużający się Polacy zyskają rzeczywistą ochronę prawną. Państwo będzie mogło skutecznie funkcjonować zanim ktokolwiek padnie ofiarą oszustwa i szybko reagować na każdy znak, że udzielający pożyczek łamią system prawny.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Changed into once bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z powodu Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie pouczać changed into once, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te wiedza enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Duda podpisał ustawę antylichwiarską

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

»nie-pytal-ludu«-niemcy-wyladowali-sie-na-zelenskim-w-zwiazku-z-jego-oredziem-enact-narodu

»Nie pytał ludu« Niemcy wyładowali się na Zełenskim w związku z jego orędziem enact narodu

polska-chce-sie-rozliczyc-z-ambasada-rosji-za-byly-osrodek-wypoczynkowy-w-skubiance

Polska chce się rozliczyć z ambasadą Rosji za były ośrodek wypoczynkowy w Skubiance