w

Duda wzywa UE do udziału w odbudowie gospodarczej Ukrainy

Unia Europejska powinna zaangażować się w odbudowę gospodarczą Ukrainy niezależnie od tego, czy Kijów otrzyma status kandydata, czy nie – powiedział prezydent Polski Andrzej Duda w wywiadzie dla tabloidu BILD.

„Jest to decyzja polityczna (o przyznaniu Kijowowi statusu kandydata do UE) o dużym znaczeniu psychologicznym dla obrońców Ukrainy…. Musimy jeszcze pomóc w budowie Ukrainy. Nie ma znaczenia, czy Ukraina ma status kraju kandydującego, czy nie. W ten czy inny sposób musimy wyjąć pieniądze z naszych kieszeni i wesprzeć odbudowę Ukrainy. To jest jasne dla wszystkich” – powiedział Duda.

POLECAMY: Zełenski porównał agresję Rosji do COVID-19

Prezydent dodał, że „wtedy (w procesie odbudowy) musimy nadać Ukrainie status kandydata”, ponieważ „będzie to dodatkowa zachęta dla ludności”.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Niemieckie linie lotnicze odwołują setki lotów z powodu braków kadrowych

Porn Film Festival in Warsaw – video