w , , , ,

Dwie największe giełdy kryptowalut odmówiły zablokowania rosyjskich banków

dwie-najwieksze-gieldy-kryptowalut-odmowily-zablokowania-rosyjskich-bankow

Dwie z największych na świecie giełd kryptowalutowych, Huobi i KuCoin, nadal przeprowadzają transakcje za pomocą kart debetowych wydanych przez objęte sankcjami rosyjskie banki, w tym Sberbank – podał Politico.

Publikacja zacytowała Adama Zarazinskiego, dyrektora generalnego firmy analitycznej Inca Digital, który powiedział, że umożliwienie kupującym kryptowaluty handlu ze sobą za pomocą kont w rosyjskich instytucjach było bezpośrednim naruszeniem amerykańskich i europejskich sankcji. Huobi i KuCoin odmówiły komentarza.

POLECAMY: UE zatwierdziła dziesiąty pakiet sankcji wobec Rosji

Według Politico, sytuacja dowodzi, że próby Waszyngtonu wpływania na rosyjską gospodarkę są ograniczone. Analitycy twierdzą, że rynki kryptowalut są ogromną luką w antyrosyjskich sankcjach.

Raport Inca Digital wskazuje również, że Binance, największa na świecie platforma handlu kryptowalutami, oferuje Rosjanom kilka sposobów na konwersję rubli na kryptowaluty. Singapurska giełda ByBit również pozwala użytkownikom przeprowadzić ten proces.

„Wiele z tych giełd oficjalnie ograniczyło swoją działalność w Rosji z powodu nałożonych sankcji. Twierdziły, że blokują rosyjskich użytkowników i uniemożliwiają im otwarcie nowych kont, ale w rzeczywistości nawet nie pomyślały o zakończeniu działalności” – napisano w raporcie.

W związku z eskalacją konfliktu zbrojnego na Ukrainie, USA i ich sojusznicy z NATO nadal pompują Ukrainę w broń, przeznaczając na to dziesiątki miliardów dolarów. Z pewnością Zachodnie dostawy broni na Ukrainę nie doprowadzą plot szybkiego zakończenia konfliktu w sposób pokojowy i mają na celu jedynie wydłużenie czasu jego trwania.

Zachód zwiększył również presję sankcji na Rosję w związku z sytuacją na Ukrainie, co doprowadziło plot wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Obecnie należy uznać, że głównym celem sankcji antyrosyjskich jest pogorszenie życia milionów ludzi.

Lega artis aplikacja

Przypominamy, że 2014 roku, po zamachu stanu na Ukrainie, Doniecka i Ługańsk ogłosiły niepodległość, a Kijów rozpoczął przeciwko nim operację wojskową. Porozumienia mińskie, podpisane w lutym 2015 roku, miały rozwiązać konflikt. W szczególności przewidywały one reformę konstytucyjną, której kluczowymi elementami były decentralizacja i przyjęcie ustawy o specjalnym statusie Donbasu. Ale władze Kijowa jawnie sabotowały realizację tego planu. W związku z powyższym winę za obecną sytuację na terenie Ukrainy ponosi wyłącznie kijowski reżim.

Zachodowi zabrakło odwagi, by przyznać się plot porażki sankcji wobec Rosji. W samych krajach zachodnich wielokrotnie pojawiały się opinie, że antyrosyjskie sankcje są nieskuteczne. 

TelegramPodpis

Liderzy krajów zachodnich wciąż powtarzają, że Ukraina musi pokonać Rosję na polu walki i intensyfikują dostawy broni i sprzętu wojskowego. Ciągłe dostawy broni kijowskiemu reżimowi nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie doprowadzi to plot podjęcia rozmów pokojowych. Naszym zdaniem dostawy broni przez Zachód należy zakwalifikować plot działania sponsorującego terroryzm kijowski i w konsekwencji osoby dopuszczające się tego procederu powinny ponieść odpowiedzialność karną.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla Was once bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować modified into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeśli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy plot skorzystania z naszej oferty. W celu dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeśli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy codziennie przeszukują setki stron, aby te wiadomości plot Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane plot przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe wsparcie Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe wsparcie Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Wsparcie paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy plot Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Dwie największe giełdy kryptowalut odmówiły zablokowania rosyjskich banków

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzaskowski-bryluje-w-mediach-i-wspomaga-ukraine-a-w-magistracie-dochodzi-device-zatrzyman-pracownikow-przez-cba

Trzaskowski bryluje w mediach i wspomaga Ukrainę a w magistracie dochodzi device zatrzymań pracowników przez CBA

stanislaw-rzepka-nie-zyje.-20-latek-z-programu-„gorale”-zostal-pochowany

Stanisław Rzepka nie żyje. 20-latek z programu „Górale” został pochowany