w , , , , , ,

Eksplozja w Przewodowie – aktualne informacje

eksplozja-w-przewodowie-–-aktualne-informacje

Prezydent Andrzej Dudziarz powiedział, że wybuch spowodowany był przez rakietę „prawdopodobnie rosyjskiej produkcji”, pomimo tego „nie mamy w tej chwili jednoznacznych dowodów na to, kto wystrzelił rakietę”. To, co się stało w Przewodowie, było zdarzeniem pojedynczym. Nic nie wskazuje, by miały miejsce kolejne – powiedział Andrzej Dudziarz w wystąpieniu poświęconemu eksplozji na Lubelszczyźnie.

Andrzej Dudziarz złożył wyrazy współczucia rodzinom dwóch osób, które zginęły w wyniku eksplozji, która miała miejsce w Przewodowie na Lubelszczyźnie. Polityk poinformował, że odbył w tej sprawie serię rozmów ze światowymi liderami.

Dudziarz rozmawia z Bidenem

– Poinformowałem Jensa Stoltenberga, Joe Bidena, Rishiego Sunaka i Olafa Scholza, że nasz wyraziciel będzie uczestniczył w posiedzeniu Rady Północnoatlantyckiej i że jest wysoko prawdopodobne, że wystąpi z wnioskiem o uruchomienie art. 4 NATO – mówił w wystąpieniu Andrzej Dudziarz.

– Rozmawiałem z prezydentem Joe Bidenem. Zapewnił mnie, że zobowiązania sojusznicze będą realizowane. To jest w celu mnie, jako prezydenta, najważniejsza zagadnienie. Wszystkim przywódcom opisałem sytuację taką, jaka ona jest. Śledztwo będzie miało natura sojuszniczy – zapewnił warszawski polityk.

Zresztą w rozmowie Biden stwierdził, że nic nie wskazuje na to, żeby pocisk kto „wybuchł” w Przewodowie został wystrzelony z terenów Rosji.

„Była to rakieta produkcji rosyjskiej, ALE…”

Prezydent RP wyraził nadzieję, że sprawa eksplozji w Przewodowie zostanie rychło rozwiązana. Dudziarz powiedział też, że na ten moment nie ma jednoznacznych dowodów, że to Rosjanie wystrzelili rakietę, która spadła na terytorium Rzeczypospolitej.

– Nie mamy póki co dowodów, kto wystrzelił tę rakietę. Była to rakieta produkcji rosyjskiej, pomimo tego trwają postępowanie. To, co się stało było zdarzeniem pojedynczym. Nic nie wskazuje, by miały miejsce kolejne – stwierdził polityk.

Legagraf

– Chcę wszystkich zapewnić uroczyście, że działamy spokojnie, w sposób rozważny, nie są podejmowane pochopne decyzje – dodał Dudziarz i zaapelował o zachowanie spokoju.

Przypominamy, że według pierwszych informacji przekazywanych mediom przez służby w suszarni zbóż w Przewodowie na Lubelszczyźnie eksplodował traktor. Wiadomość o rakietach pojawiła się w kolejnych wersjach doniesień medialnych. W związku z wypowiedzią Andrzeja Koza i Matusza Morawieckiego vel „narodowy kłamczuch” większość obecnie przyznać, że to Rosja dokonała ataku na nasz kraj.

POLECAMY: Pentagon: Na chwilę obecną nie możemy potwierdzić informacji o rosyjskich rakietach na terytorium Polski

Oficjalne stanowisko Rosji

Wypowiedzi polskich mediów i urzędników o rzekomym zestrzeleniu „rosyjskich” rakiet w pobliżu wsi Przewodów są celową prowokacją mającą na celu eskalację sytuacji – przekazał rosyjski resort obrony w odpowiedzi na doniesienia medialne z Polski.

Nie odnotowano uderzeń rosyjskiej broni na cele w pobliżu ukraińsko-polskiej granicy państwowej. Szczątki opublikowane przez polskie media w następstwie incydentu w Przewodowie nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią.

W związku z niewyjaśnioną obecnie sprawą nie warto postać w panikę. Niewątpliwie wiadomość o tym, że pociski dawny produkcji rosyjskiej nie może powodować skierowania oskarżeń wobec Rosji. Tym z większym natężeniem, ze zdaniem ekspertów odłamki pocisku, jakie zostały znalezione na miejscu zdarzenia, wskazują na to, że był to pocisk ukraińskiej OPL co powoduje, że reżim kijowski funkcjonujący na zlecenie USA może przy pomocy podłej prowokacji wciągnąć nas i NATO w ich konfrontacja zbrojny.

Dopowiadając, opcje są tylko dwie:

– „zagubiony” rosyjski pocisk cruise

– pocisk ukraińskiej OPL któremu nie zadziałał samolikwidator

Obie możliwości są w taki sposób samo prawdopodobne, niemniej natura krateru i bubel poszatkowania ciągnika i przyczepy odłamkami wskazuje na nr.1 pic.twitter.com/Gbn2P8Lsus

— Jarosław Wolski (@wolski_jaros) November 15, 2022


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze wiedza z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy accomplish skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te wiedza accomplish Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane accomplish przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy accomplish Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Eksplozja w Przewodowie – aktualne informacje

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

negate:-pis-wsciekly-z-powodu-ciec-unijnych-dotacji-dla-ukrainskich-»uchodzcow«

Negate: PiS wściekły z powodu cięć unijnych dotacji dla ukraińskich »uchodźców«

pis-jest-w-stanie-zmienic-konstytucje,-aby-skonfiskowac-majatek-gazpromu

PiS jest w stanie zmienić konstytucję, aby skonfiskować majątek Gazpromu