w

Elity Davos ostrzegają, że „bolesne globalne przemiany” nie powinny się opierać państwom narodowym

Gdy przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab ogłosił, że „przyszłość jest budowana przez nas” na otwarciu dorocznego spotkania w Davos, dwie inne europejskie elity oświadczyły, że światowy kryzys energetyczny jest „przejściem”, które będzie „bolesne” dla większości. ale narody kuszone, by zachować własną suwerenność w stosunku do „globalnego programu”, nie powinny mu się sprzeciwiać.

Schwab nazwał tych wezwanych przed sobą „potężną społecznością” i oświadczył: „Mamy środki, aby poprawić stan świata, ale konieczne są dwa warunki: pierwszy to to, że wszyscy działamy jako interesariusze większych społeczności, tak aby służymy nie tylko własnym interesom, ale służymy społeczności. To właśnie nazywamy „odpowiedzialność interesariuszy”.

„Po drugie, że współpracujemy” – kontynuował, dodając „I to jest powód, dla którego podczas spotkania znajdujesz wiele okazji, aby zaangażować się w… działania i wywierać wpływ na inicjatywy, aby poczynić postępy związane z określonymi kwestiami w globalnej agendzie”.

W miarę postępu dalszych dyskusji w poniedziałek wicekanclerz Niemiec Robert Habeck mówił o kryzysie energetycznym, ostrzegając, że rządy poszczególnych narodów nie powinny dążyć do ochrony własnych obywateli, ale zamiast tego kierować się „regułami rynków”.

Innymi słowy, kraje muszą dostosować się do agendy globalistów „Wielki reset” :

Podczas kolejnej dyskusji norweski dyrektor finansowy Kjerstin Braathen określił globalny wstrząs energetyczny jako „przejście”, przyznając jednocześnie, że wystąpią masowe niedobory i trudności gospodarcze, ale twierdząc, że „ból” jest „wart tego”.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przedawnienie roszczenia – wszystko, co należy wiedzieć

Polska chce, by Ukraina dołączyła do MAE