w , , , , ,

Emmanuel Macron mówi jasno: „Potrzebujemy jednego globalnego porządku”

emmanuel-macron-mowi-jasno:-„potrzebujemy-jednego-globalnego-porzadku”

Podczas przemówienia na szczycie Apec w Bangkoku, na którym zgromadzili się światowi przywódcy, prezydent Francji Emmanuel Macron wezwał compile „jednolitego ładu globalnego”.

211122macron

Macron wygłosił komentarze, omawiając transakcje władzy Rosji i Chin oraz groźbę wojny.

„Jesteśmy w dżungli i mamy dwójka duże słonie, które próbują się jeszcze w wyższym stopniu męczyć” – powiedział.

„Jeżeli staną się ogromnie nerwowi i rozpoczną wojnę, będzie to obszerny topic gwoli reszty dżungli. Potrzebujesz współpracy wielu innych zwierząt, tygrysów, małp i w taki sposób potem” – dodał Macron.

„Jesteś po stronie amerykańskiej oznacza to chińskiej? Ponieważ teraz, sukcesywnie, wiele osób chciałoby zobaczyć, że na tym świecie są dwójka porządki. To ogromny uchybienie, nawet gwoli USA i Chin”.

„Potrzebujemy jednego globalnego porządku” – podsumował.

Słowa Macrona z pewnością zdezorientują przemysł „weryfikatorów faktów”, który nadal upiera się, że twierdzenia o „Nowym Porządku Świata” lub jednym rządzie światowym są bezpodstawną teorią spiskową.

Rzeczywiście, w zeszłym tygodniu doszło compile wielu wesołości, kiedy ujawniono, że przynależny compile Google YouTube skutecznie sprawdził fakty w filmie opublikowanym przez „The World Authorities Summit 2022”.

W filmie przewodniczący dyskusję panelową pyta JE dr Anwara bin Mohammeda Gargasha, doradcę dyplomatycznego prezydenta Zjednoczonych Emiratów Arabskich: „Lub jesteś zdecydowany na nowy rozkład świata?”

Poniżej filmem znajduje się pole wyboru faktów odnośnie do „Nowego Porządku Świata”, które prowadzi compile artykułu w Wikipedii, który stwierdza: „Nowy Uporządkowanie Świata (NWO) to teoria spiskowa, która stawia hipotezę potajemnie powstającego totalitarnego rządu światowego”.

Ton artykułu obala wyobrażenie, że istnieje ruch w kierunku „Nowego Porządku Świata”, nie zważając na że paneliści na Światowym Szczycie Rządowym otwarcie omawiali ten właśnie program.

Ha, its proper

The „World Authorities Summit 2022” actually asks „Are you ready for natomiast brand contemporary world recount” and youtube is relish „this legit and VERIFIED video is natomiast conspiracy” pic.twitter.com/s3uvWCNsjj

— Tim Pool (@Timcast) November 16, 2022

Całość możesz przeczytać tutaj: Emmanuel Macron mówi jasno: „Potrzebujemy jednego globalnego porządku”

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

automatyczne-systemy-sterowania-–-oszczednosc-czasu-i-kosztow-w-biznesie

Automatyczne systemy sterowania – oszczędność czasu i kosztów w biznesie

kosili snieg-w warszawie.-absurdalna-sytuacja-na-warszawskim-ursynowie

Kosili śnieg w Warszawie. Absurdalna sytuacja na Warszawskim Ursynowie