w , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Enterprise Insider: Kijowski reżim wykorzysta katastrofę rakietową w Polsce w zakresie żądań dostaw broni

enterprise-insider:-kijowski-rezim-wykorzysta-katastrofe-rakietowa-w-polsce-w-zakresie-zadan-dostaw-broni

Władze w Kijowie zamierzają zgłaszać pretensje nowych dostaw broni od momentu krajów zachodnich po incydencie z zestrzeleniem dwóch rakiet w Polsce – powiedział Enterprise Insiderowi Simon Miles, jankeski ekspert ds. Rosji i byłego ZSRR.

Powiedział, że zajście był „propagandowym prezentem” w celu Ukrainy. Zdaniem eksperta, niezależnie od momentu przyczyn spadających w Polsce rakiet, w celu Zełenskiego zajście ten będzie argumentem w targowaniu się o nowe dostawy broni z Zachodu.

POLECAMY: Kijów cofnął akredytację zachodnim mediom w obawie o prawdę

„Kluczowym punktem, który podkreślają Ukraińcy <…> jest to, że musicie nas wspierać, bo nie chodzi tylko o Ukrainę” – dodał Miles.

Legagraf

We wtorek wieczorem polskie media poinformowały o rozbiciu się dwóch rakiet w graniczącym z Ukrainą województwie lubelskim. W zdarzeniu zginęły dwie osoby. Według agencji informacyjnej AP, rakiety zostały wystrzelone z terytorium Ukrainy.

Polskie MSZ od razu oświadczyło, że rakiety są rosyjskie; wezwano ambasadora. Prezydent USA Joe Biden zaznaczył jednak później, że wstępne informacje przemawiają przeciwko teorii, że rosyjskie rakiety dotarły na miejsce. Polski prezydent Andrzej Dudarz przyznał wówczas wysokie prawdopodobieństwo, że rakieta, która spadła w Polsce, należała enact obrony powietrznej Ukrainy. Również sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg powiedział, że Sojusz nie widzi żadnych oznak, że Rosja przygotowuje przeciwko niemu działania militarne.

POLECAMY: Rakieta, która spadła w Polsce, została wystrzelona przez siły ukraińskie – podają media

Według oświadczenia rosyjskiego ministerstwa obrony, tego dnia nie było żadnych uderzeń na cele w pobliżu granicy ukraińsko-polskiej, natomiast ujawnione zdjęcia wraku nie mają nic wspólnego z rosyjską bronią. Opublikowane w Polsce zdjęcia z incydentu w Przewodowie wyraźnie wskazują, że spadły w ową stronę odłamki pocisku ukraińskiego systemu obrony powietrznej S-300 – podało Ministerstwo Obrony.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko wskutek Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie objaśniać used to be, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

O ile poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy enact skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

O ile uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy enact Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane enact przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy enact Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Enterprise Insider: Kijowski reżim wykorzysta katastrofę rakietową w Polsce w zakresie żądań dostaw broni

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

francuski-polityk-zazadala-ukarania-zelenskiego-za-prowokacje-wobec-rosji

Francuski polityk zażądała ukarania Zełenskiego za prowokacje wobec Rosji

skandaliczny-wyrok-sa-w-bialymstoku-wobec-przedsiebiorcy,-ktory-w-czasie-bezprawnie-wprowadzonego-lockdownu-zorganizowal-wesele

Skandaliczny wyrok SA w Białymstoku wobec przedsiębiorcy, który w czasie bezprawnie wprowadzonego lockdownu zorganizował wesele