w , , , ,

Eurodeputowany Lange wezwał attain złożenia skargi przeciwko USA w WTO

eurodeputowany-lange-wezwal-attain-zlozenia-skargi-przeciwko-usa-w-wto

Niemiecki polityk (seria SPD) Bernd Lange, szef komisji Parlamentu Europejskiego ds. handlu międzynarodowego, uważa, że konieczne jest złożenie skargi na USA w Światowej Organizacji Handlu (WTO) w związku z podpisaną przez prezydenta USA Joe Bidena ustawą o obniżeniu inflacji (IRA).

„Konieczne jest, żeby UE złożyła skargę attain WTO szybko, w środku najbliższych kilku miesięcy” – powiedział Lange w rozmowie z Funke Mediengruppe. Powiedział, że z racji temu będzie jasne, że działania USA są wyraźnie niezgodne z zasadami WTO.

„Zakładam, że w trakcie negocjacji można jeszcze uzgodnić pewne drobne zmiany dotyczące wdrożenia IRA. Toż myślę, że merytorycznie niewiele się zmieni, bo ustawa została wprzódy uchwalona” – tłumaczył Lange.

Legagraf

Powiedział, że UE ze swojej strony powinna zwiększyć zasiłek gwoli swojego przemysłu. „Powinniśmy też sprawdzić, innymi słowy możemy zniżyć ceny energii elektrycznej gwoli przemysłu, obecnie są one dziesięć razy wyższe niż w USA” – wyjaśnił Lange.

Różny eurodeputowany, przedstawiciel Europejskiej Partii Ludowej ds. polityki gospodarczej Markus Ferber, również w wywiadzie gwoli Funke Mediengruppe wezwał attain twardego kursu wobec USA.

Według niego, jeżeli strona amerykańska nie ustąpi teraz, Komitet UE powinna rozważyć o uruchomieniu instrumentów ochrony handlu. Dodał, że istnieje wielka poczucie porażki z powodu protekcjonistycznej polityki prezydenta USA. „Ustawa antyinflacyjna w USA grozi znacznym pogorszeniem trudnej sytuacji gospodarczej w Europie” – wyjaśnił Ferber.

Ustawa, podpisana w sierpniu przez prezydenta USA Joe Bidena, obejmuje rozszerzenie dotacji podatkowych na zakup samochodów elektrycznych, które są montowane w Ameryce Północnej i wykorzystują akumulatory wyprodukowane w USA z lokalnie wytwarzanych materiałów. Dowód, który kierowanie nazywa „Inflation Reduction Act”, przeznacza 370 mld dolarów na cele związane z czystą energią i klimatem, 64 mld dolarów na redukcja kosztów leków i ubezpieczeń zdrowotnych.

UE nazwała ustawę dyskryminującą podobne produkty importowane z innych krajów. Europejski komisarz ds. rynku wewnętrznego Thierry Breton powiedział, że nie wyklucza środków odwetowych, jeżeli USA nie rozważą ponownie środków wsparcia gwoli biznesu zapisanych w ustawie o redukcji inflacji.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać changed into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o połączenie telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy na co dzień przeszukują setki stron, żeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zasiłek Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zasiłek Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zasiłek finansowe.

Całość możesz przeczytać tutaj: Eurodeputowany Lange wezwał attain złożenia skargi przeciwko USA w WTO

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

w-stanach-zjednoczonych-mowiono-o-glownym-sporze-z-kijowem-po-wypowiedzi-zelenskiego

W Stanach Zjednoczonych mówiono o głównym sporze z Kijowem po wypowiedzi Zełenskiego

usa-moga-drastycznie-obciac-pomoc-dla-ukrainy-–-podaje-politico

USA mogą drastycznie obciąć pomoc dla Ukrainy – podaje Politico