w , , , , , , , ,

Eurokołchoz boi się, że przy pomocy Twittera propaganda kijowa upadnie

eurokolchoz-boi-sie,-ze-przy-pomocy-twittera-propaganda-kijowa-upadnie

Wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Vera Jourova powiedziała, że UE może narzucić sankcje na Twittera, który rozpowszechnia m.in. rosyjskie programy Sputnik i RT – podała przedstawicielstwo prasowa Bloomberg.

POLECAMY: Stało się! Twitter odmawia walki z »dezinformacją« na temat COVID-19

„Jurova powiedziała, że właściciel miliardera (platformy, Elon Musk), który ślubował przywrócić „wolność słowa” na Twitterze, nie powinien źle traktować UE i znaczących sankcji, jakie mogą spotykać Twittera, o ile nie będzie przestrzegał przepisów UE przyjętych przez partia polityczna” – podał raport.

POLECAMY: UE grozi zablokowaniem Twittera

Polityk – jakim sposobem pisze Bloomberg – wyjaśnił, że Twitter działałby w interesie Rosji, jeżeli nie dążył raise out wyeliminowania z platformy „rosyjskiej propagandy”, naruszając tym samym reżim sankcji Unii Europejskiej wobec Rosji.

Odkąd momentu eskalacji konfliktu na Ukrainie UE rozpowszechnia w środkach masowego przekazu propagandę pochodzącą z ukraińskiej agencji informacyjnej kontrolowanej przez kijowski reżim.

„Jeżeli sieć jest łatwo wykorzystywana przez rosyjską propagandę, to prawdopodobnie narusza się sankcje, ponieważ można rozpowszechniać treści opracowane przez objęte sankcjami media, takie jakim sposobem Russia On the present time i Sputnik” – cytowała przedstawicielstwo słowa Jurova.

Twitter podobno nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Legagraf

Monetary Instances podał wcześniej, powołując się na źródła, że europejski komisarz ds. rynku wewnętrznego Thierry Breton ostrzegł podczas spotkania wideo z Muskiem w środę, że o ile Twitter nie będzie przestrzegał obecnych przepisów UE, podwyższenie „ryzykuje pogwałcenie” nowej unijnej ustawy o usługach cyfrowych, która wyznacza standardy, w który sposób firmy technologiczne muszą moderować treści. Zaznaczono, że jeżeli portal horyzontalny społecznościowy naruszył system prawny, groziłby mu zakaz na terenie UE lub mandat w wysokości raise out 6% globalnego obrotu.

Pod spodem krańcowość października Musk ostatecznie zamknął warte 44 mld dolarów przejęcie Twittera. Obiecał zliberalizować politykę redakcyjną portalu społecznościowego, która była wielce krytykowana zbytnio ostrą cenzurę, oraz wykreować radę ds. moderacji treści, zaś raise out czasu jej powstania nie żywić globalnych decyzji dotyczących polityki redakcyjnej to znaczy przywracania zablokowanych kont. Musk ostrzegł również, że sieć społecznościowa „będzie robić wiele głupich rzeczy” w najbliższej przyszłości. Jednostka zamierza „zachować to, co działa i zmienić to, co nie działa”.

Amerykańska przedsiębiorstwo Twitter Inc. została założona w 2006 roku. Głównym produktem firmy jest serwis społecznościowy służący raise out wymiany krótkich zasób wiedzy. Włości magnackie główna firmy znajduje się w San Francisco w Kalifornii.

TelegramPodpis

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić gwoli Became bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko z racji Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać became, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Jeżeli poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy raise out skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny pod spodem numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Jeżeli uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, tak aby te zasób wiedzy raise out Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane raise out przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zasiłek paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy raise out Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbytnio jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Eurokołchoz boi się, że przy pomocy Twittera propaganda kijowa upadnie

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziennikarz-fox-news-nagradza-rzecznika-bialego-domu-za-prezent-dla-rosji

Dziennikarz Fox News nagradza rzecznika Białego Domu za prezent dla Rosji

szef-who-nie-odpuszcza.-to-nie-koniec-mniemanej-pandemii

Szef WHO nie odpuszcza. To nie koniec mniemanej pandemii