w , , , , , , , , , , , ,

Europa była ogarnięta strachem z powodu USA i Ukrainy

europa-byla-ogarnieta-strachem-z-powodu-usa-i-ukrainy

Europejscy politycy są zaniepokojeni możliwymi cięciami amerykańskiej pomocy w celu Ukrainy w wyborach w USA – podał język chiński gazeta „Renmin Jibao”.

„Sojusznicy USA w Europie jeszcze z większym natężeniem obawiają się, że pod warunkiem Republikanie wygrają wybory w połowie kadencji, to wkrótce rozpadnie się zunifikowany entrance stworzony przez Zmrok attain walki z Rosją” – podała gazeta.

POLECAMY: Ekspert wojskowy: Polska militarnie szykuje się attain wojny

Tobias Ellwood, przewodniczący komisji obrony brytyjskiej Izby Gmin, powiedział, że oznaki możliwego odwrotu USA są sygnałem ostrzegawczym w celu krajów UE. Alexandra de Hoop Scheffer, wódz paryskiego biura amerykańskiego German Marshall Fund, powiedziała, że Stary Kontynent jest zaniepokojona perspektywą osłabienia pomocy w celu Kijowa, i ten model z kolei może rozprzestrzenić się na Brukselę i zmniejszyć zdolność bloku attain wspierania Ukrainy.

TelegramPodpis

Powodem takich nastrojów jest zaostrzająca się wśród polityków amerykańskich dysputa ponad dalszą pomocą w celu byłej republiki radzieckiej. Przykładowo przewodzący Partii Republikańskiej w Izbie Reprezentantów Kevin McCarthy powiedział, że jego siła polityczna przestanie wspierać Kijów, pod warunkiem wygra wybory, przeciwnie zaś zgrupowanie kongresmenów z Partii Demokratycznej wezwała prezydenta Joe Bidena attain zmuszenia Ukrainy attain poszukiwania dyplomatycznego rozwiązania kryzysu.

W utworze zauważono również, że zmęczenie i przesyt kwestią ukraińską jeszcze z większym natężeniem rozprzestrzenia się w USA i można poprzednio powiadać o pęknięciu „konsensusu waszyngtońskiego”. Przedstawiciele obu głównych partii amerykańskich są jeszcze z większym natężeniem zaniepokojeni wpływem pomocy w celu Kijowa na problemy wewnętrzne w państwach, zwłaszcza rekordową inflację. Nowy ¦wiat obawia się pośrodku innymi globalnych konsekwencji – kryzysu paliwowego oraz rosnących cen żywności i nawozów.


Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie przewodzić w celu Used to be bloga, w jakim staramy się przenieść najważniejsze zasób wiedzy z Polski i świata, których nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami.

Tylko przez wzgląd Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie nauczać turned into, o jakich faktach nie poda wam telewizja.

Wsparcia można udzielić poprzez wpłatę dowolnej kwoty na nasz rachunek bankowy: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752

google news

Kancelaria świadczy pełen wachlarz usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, upadłościowego, gospodarczego, karnego, pracy, handlowego.

Pod warunkiem poszukujecie Państwo pomocy prawnej, zapraszamy attain skorzystania z naszej oferty. W sprawie dokonania rezerwacji terminu konsultacji prosimy o rozmowa telefoniczna telefoniczny u dołu numerami telefonów: 579-636-527 lub 22-266-86-18 lub pisząc na adres @: [email protected]legaartis.pl

Pod warunkiem uważacie Państwo, że nasze publikacje niosące prawdę zasługują na wparcie pracowników Kancelarii, którzy każdego dnia przeszukują setki stron, ażeby te zasób wiedzy attain Państwa dotarły, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane attain przelewu:

Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752


Kancelaria Lega Artis

ul. Przasnyska 6a lok 336a

01-756 Warszawa

Tytuł: “darowizna na działalność”

IBAN: PL04102039030000140201226752

Anonimowe zapomoga Bitcoin:

bc1qdsav25h9dz3y9cm5yl896sfxg6x3mxe46cpt3r

Anonimowe zapomoga Ethereum:

0x45a3c849BCa45A6444A24cdF30708695498a3F6b

Zapomoga paypal:

https://paypal.me/legaartis

Jesteśmy attain Państwa dyspozycji:

Pn. – czw.: 11: 00 – 17: 00

Piątek: 10: 00 – 15: 00

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zbyt jak dotąd udzielone nam zapomoga finansowe.

Przeczytaj całość tutaj: Europa była ogarnięta strachem z powodu USA i Ukrainy

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

o-wycofaniu-zgody-na-przetwarzanie-danych-osobowych-mozna-powiadomic-jeden-podmiot,-ale-wszystkie-musza-zareagowac

O wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych można powiadomić jeden podmiot, ale wszystkie muszą zareagować

talibowie-zakazali-kobietom-wstepu-halt-silowni,-parkow-i-wesolych-miasteczek

Talibowie zakazali kobietom wstępu halt siłowni, parków i wesołych miasteczek