w

Europa długo nie wytrzyma polityki sankcji – powiedział węgierski MSZ

Minister spraw zagranicznych Węgier Péter Szijjártó powiedział, że zapytał przedstawiciela Komisji Europejskiej, jak długo Bruksela zamierza kontynuować politykę sankcji, bo Europa „długo tego nie wytrzyma”.

„Zadałem komisarzowi z KE jasne pytanie na dzisiejszym spotkaniu, oczywiście czekałem na odpowiedź i oczywiście jej nie dostałem. Jak długo Unia Europejska, Bruksela, będzie kontynuować tę politykę sankcji? Bo Europa długo nie wytrzyma tej polityki sankcji, co całkowicie sprzeczne z interesami Europy” – powiedział Szijjártó węgierskim dziennikarzom. Transmisja została przeprowadzona na jego koncie w mediach społecznościowych.

Według niego, gdy Bruksela rozpoczynała politykę sankcji, „spodziewała się, że będzie ona skuteczna”, ale okazało się, że jest „zupełnie inaczej, sankcje zawiodły”.

Administrator domeny

Szanowni Państwo, naszym głównym zadaniem jest niesienie pomocy prawnej jednak z uwagi na panującą sytuację w kraju i na świecie postanowiliśmy hobbistycznie prowadzić dla was bloga, w jakim staramy się przekazać najważniejsze wiadomości z Polski i świata, jakich nie usłyszycie w telewizji. Utrzymania naszego wspólnego serwisu wiąże się z dużymi kosztami. Tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie nadal rzetelnie informować o faktach, których wielkie firmy nie chcą powiedzieć.

Jeśli uważacie Państwo, iż nasza pomoc, jaką od nas otrzymujecie, zasługuje na wparcie pracowników Kancelarii, możecie nas wspomóc poprzez wpłatę dowolnej kwoty na rachunek bankowy Kancelarii LEGA ARTIS:

Dane do przelewu:
Nr konta: 04 1020 3903 0000 1402 0122 6752
Kancelaria Lega Artis
ul. Przasnyska 6a lok 336a
01-756 Warszawa
Tytuł: „darowizna na działalność”
IBAN: PL04102039030000140201226752

Wsparcie paypal:
paypal.me/legaartis

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za dotychczas udzielone nam wsparcie finansowe.

Co myślisz?

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Unia Europejska proponuje zmniejszenie zużycia energii o dziesięć procent

Węgry uważają, że UE może zrewidować politykę sankcji wobec Rosji